20 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
22000
HP kullanmadım hiç, kullananların çoğu ısı problemi vs. yaşıyormuş ama bunlar söylenti, gerçekte nedir ne değildir bilmiyorum. Ürün yorumlarına vs. bak problem yoksa istersen alabilirsin sana kalmış bir şey ama Monster'da yerde kalan bir marka değil onu da belirtiyim sadece işlemci nesli 12 alırsın 13 değil. Tabii sana HP cazip geldiyse al. Sana verebileceğim en büyük tavsiye; o kadar parayı güvenilir, diğer markalara göre daha az problem çıkaran bir laptop alman yönünde olacakt.

HP kullanmadım hiç, kullananların çoğu ısı problemi vs. yaşıyormuş ama bunlar söylenti, gerçekte nedir ne değildir bilmiyorum. Ürün yorumlarına vs. bak problem yoksa istersen alabilirsin sana kalmış bir şey ama Monster'da yerde kalan bir marka değil onu da belirtiyim sadece işlemci nesli 12 alırsın 13 değil. Tabii sana HP cazip geldiyse al. Sana verebileceğim en büyük tavsiye; o kadar parayı güvenilir, diğer markalara göre daha az problem çıkaran bir laptop alman yönünde olacaktır.

Bilmiyorum ya Monster'da çok şikayet okudum ama tabii millet az bileye hemen şiakyetleniyor ısınma falan sorunu var diyorlardı fan yüksekmiş bilmşyorum bana yardımcı olan arkadaş işten anlıyor gibi güvendim ona.

6gb 3050 almak daha mantıklı olur.
senin tecrübene güveniyorum reis ve alıyorum

Bilmiyorum ya Monster'da çok şikayet okudum ama tabii millet az bileye hemen şiakyetleniyor ısınma falan sorunu var diyorlardı fan yüksekmiş bilmşyorum bana yardımcı olan arkadaş işten anlıyor gibi güvendim ona.

Senin tecrübene güveniyorum reis ve alıyorum.

Isınma sorunu her bilgisayarda var, cehennem sıcağında GTA 5 keyif yaparız işte, kışın soba/kalorifer yakmaya gerek kalmaz. :D :D

HP kullanmadım hiç, kullananların çoğu ısı problemi vs. yaşıyormuş ama bunlar söylenti, gerçekte nedir ne değildir bilmiyorum. Ürün yorumlarına vs. bak problem yoksa istersen alabilirsin sana kalmış bir şey ama Monster'da yerde kalan bir marka değil onu da belirtiyim sadece işlemci nesli 12 alırsın 13 değil. Tabii sana HP cazip geldiyse al. Sana verebileceğim en büyük tavsiye; o kadar parayı güvenilir, diğer markalara göre daha az problem çıkaran bir laptop alman yönünde olacaktır.

Kim HP Victus'larda ısınma sorunu yaşıyor? Isınma olur tabii Gaming laptoplar bunlar ama Victus ısınma konusunda başarısız bir seri değil.

Eğer işlemci gücü istiyorsanız 6 GB 3050'li Victus en iyisi. @Artoria Pendragon hocam bu işin üstadıdır güvenebilirsiniz.

HP Victus 15-FA1006NT 7N9R4EA i7-13700H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu modelden bahsediyorum yani. İşlemci gücü ön plandaysa tercih edilir.
yani ağır oyun oynamıyorum valorant gta 5 full ayar açsın yeter sadece site yapıcam ideal olabilir bence

😫😫😫😫😫

Valorant için 8 GB tek slot RAM'li laptop önermiyorum. İşlemciye yük biniyor daha çok Valorant'ta. Ben gibi FPS sorunu çekebilirsin.
teşekkürler

Geri
Yukarı