20 bin TL hazır sistem önerisi

Hayir. Eskidi RX 6700 XT. Evet, cok daha guclu. Ama her şey guc degil. Teknolojilerle onu daha acik 4060.
Arkadaş render falan almayacak ki oyun oynayacak. Öyle çok AAA da oynamıyacak. Güç önemli değil mi?

Arkadaş render falan almayacak ki oyun oynayacak. Öyle çok AAA da oynamayacak. Güç önemli değil mi?

DLSS 3, frame generation, yeni mimari, gunumuze uygun, gunumuz icin gelistirildi. Eskiyi, eskiye birakmak gerekir. Belki 4060 yerine 6700 XT tercih edilebilir. Evet, daha guclu fazlasiyla. VRAM olsun. Ama is 2K daha fazla verip 4060 Ti'a kayarsa tereddut etmeden 4060 Ti sistemi alabilirsiniz.

Son düzenleme:
DLSS 3, frame generation, yeni mimari, gunumuze uygun, gunumuz icin gelistirildi. Eskiyi, eskiye birakmak gerekir. Belki 4060 yerine 6700 XT tercih edilebilir. Evet, daha guclu fazlasiyla. VRAM olsun. Ama is 2K daha fazla verip 4060 Ti'a kayarsa tereddut etmeden 4060 Ti sistemi alabilirsiniz.
4060Ti'a yetmiyor bütçesi.

4060 Ti'a yetmiyor bütçesi.

13400F var, degil mi? Diger parcalar nedir? @kino anlatabilir 4060, 6700XT olarak farklarini, hangi sistemin daha mantikli oldugunu. 13400F isi biraz daha dusundurucu yapabilir ama PSU, kasa, SSD cop ise sacmalik olabilir.

13400F var, degil mi? Diger parcalar nedir? @kino anlatabilir 4060, 6700XT olarak farklarini, hangi sistemin daha mantikli oldugunu. 13400F isi biraz daha dusundurucu yapabilir ama PSU, kasa, SSD cop ise sacmalik olabilir.

Maşallah. Atom bombası gibi ismi atom olan PSU, çok kötü değilse bile kötüdür diye düşünüyorum. Antec modeliymiş. Agi SSD bir de. Cidden 1K daha çıkamıyor mu?

Maşallah. Atom bombası gibi ismi atom olan PSU, çok kötü değilse bile kötüdür diye düşünüyorum. Antec modeliymiş. Agi SSD bir de. Cidden 1K daha çıkamıyor mu?
Ucu ucuna çıkabiliyor 21'e.

Ucu ucuna çıkabiliyor 21'e.

1K geri ödemeli sen versen olmaz mı, eğer yakın arkadaşsanız ve ona güveniyorsanız.

Şahsen bunu alırdım. Atom bombası PSU yerine, Agi SSD yerine yine Twinmos ama daha güvenilir geliyor, Bitfenix de iyidir bundan.

@kino, burada misiniz? Fikir sunabilir misiniz?

Son düzenleme:
1K geri ödemeli sen versen olmaz mı, eğer yakın arkadaşsanız ve ona güveniyorsanız.

Şahsen bunu alırdım. Atom bombası PSU yerine, Agi SSD yerine yine Twinmos ama daha güvenilir geliyor, Bitfenix de iyidir bundan.

Hocam pch velar da şuan bu fiyat. Sizce alınır mı?

Bütçesi 21K'ya çıkıyorsa 4060 Ti sistem alsın. 4060 ile 6700 XT biraz değişken bir seçenek kişinin kullanım amacı ve oynayacağı oyunlara göre avantaj ya da dezavantaj sunabilirler.

Ama fosil kartlı sisteme 20-21K vermek bu devirde nereden baksan saçmalık. 5600 ve 6700 XT içeren bir PC taş taşlasın 17-18K olmalı.

Geri
Yukarı