20 bin TL laptop tavsiyesi

Merhaba son olarak bir şey sormak istiyorum.
Bu nasıl sizce. 16 GB olanının puanı 42 bu 8 GB diye sanırım 39.. 16 GB'a arttırılabiliyor sanırım. Sizce günlük kullanıma uygun mudur?

Merhaba son olarak bir şey sormak istiyorum.
Bu nasıl sizce. 16 GB olanının puanı 42 bu 8 GB diye sanırım 39.. 16 GB'a arttırılabiliyor sanırım. Sizce günlük kullanıma uygun mudur?

İş görür.

Bu cihazı önermeme sebebim ekranı TN panel ve kasası pek iyi değil.
Bir tık düşük işlemci performansına (arada çok fark olmaz) Aspire 5 kasayı daha uygun buluyorum.

Eğer benim için işlemci performansı çok önemli panel, kasa önemli değil derseniz bir nesil üstü var.

Günlük kullanım için Expertbook cihazlar bakılabilir pil ömrü daha uzun işlemci performansı daha düşük olur. Kasası bayağı iyidir.

Bu arada bütçe 20k yazmışsınız attığınız cihaz 15k bandında olduğu için bunları önerdim.

Bir tık düşük işlemci performansına (arada çok fark olmaz) Aspire 5 kasayı daha uygun buluyorum.

Eğer benim için işlemci performansı çok önemli panel, kasa önemli değil derseniz bir nesil üstü var.

Günlük kullanım için Expertbook cihazlar bakılabilir pil ömrü daha uzun işlemci performansı daha düşük olur. Kasası bayağı iyidir.

Bu arada bütçe 20k yazmışsınız attığınız cihaz 15k bandında olduğu için bunları önerdim.

Çok teşekkür ederim. 20 bine kadar çıkabilirim aslında mümkün mertebe en az fiyatı arıyorum. Çünkü internette gezinme film izleme gibi günlük kullancağım.

Bu ikisine bakabilir misiniz acaba? 001 daha iyi mi? RAM arttırılabiliyormuş.

Selamlar. Ben bir laptop arıyorum. 20 bın en fazla bütçem var. Ben Hepsiburada'da bir arama yaptım. Bu laptoplardan hangisi daha uzun ömürlü olur? Ev de kullanılacak. Ama bunlar dışında da tavsiyelere açığım.

benim laptop satılık ilgilenirsen konuşabilriiz 4 ay önce aldım marka lenovo

amd ryzen 7000
i5
512 gb hard dis
16 gb ram
ekran kartı amd radeon graphıcs

Yeni konular

Geri
Yukarı