20 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Hocam uğraşmak istemiyor olabilirsiniz de 17 sayfadır insanları sizce de fazla uğraştırmamış mısınız?

Özellikle @ikseroo arkadaşın tutkusuna ve sabrına hayran kaldım. Arkadaş, tüm sorularınızı tek tek cevaplayarak istediğiniz gibi 2 sistem dizmiş fakat bir şekilde almayıp sürekli sıfırdan başlamışsınız.

Evet hocam cidden ona çok teşekkür ediyorum adam gibi onu gerçekten çok ugrastirdim benim kalbimde yer edindi kendisi.

Evet hocam cidden ona çok teşekkür ediyorum adam gibi onu gerçekten çok ugrastirdim benim kalbimde yer edindi kendisi.

Yer edinmiş olması bir şey değiştirmez hocam. Benim tavsiyem, tabii ki katı fikirleriniz olabilir ama bunca mesajdan hala sonuç yoksa dönüp neyi değiştirebilirim diye araştırmalısınız. Sonrasında teknik olarak uğraşmak istemiyorsanız öncesinde fazlasıyla uğraşıp araştırmak zorundasınız. Mesela vatan pahalı diyorlar alternatif sitelere bakıp ailenize bunlar bunlar da güvenilir diyebilirsiniz? Ki Vatan için forumu incelerseniz tonca şikayet var...

Konuyu bayağıdır takip ettiğim ve konu çıkmaza girdiği için fikrimi belirtmek istedim.

Yer edinmiş olması bir şey değiştirmez hocam. Benim tavsiyem, tabii ki katı fikirleriniz olabilir ama bunca mesajdan hala sonuç yoksa dönüp neyi değiştirebilirim diye araştırmalısınız. Sonrasında teknik olarak uğraşmak istemiyorsanız öncesinde fazlasıyla uğraşıp araştırmak zorundasınız. Mesela vatan pahalı diyorlar alternatif sitelere bakıp ailenize bunlar bunlar da güvenilir diyebilirsiniz? Ki vatan için forumu incelerseniz tonca şikayet var...

Konuyu bayağıdır takip ettiğim ve konu çıkmaza girdiği için fikrimi belirtmek istedim.

Hocam vatan pahalı biliyorum aileme de anlattım ancak ısrarla vatan diyorlar ilk badta Gaming genden alacaktim ucuz ve kaliteli bir sistemdi ailem olmaz dedi tartıştık zaten sonra İstanbul merkezli çok fazla güzel bilgisayar yerleri var satan ancak İzmir'de sadece vatan var ve ailem kendileri gidip almak istiyor degistirebilecegim bir şey yok. AMD istememin sebebi sıkıntı olduğunda düzeltmek çok zor ve uzun olacak yine forum sitelerinden insalari uğraştıran vatana götürsem yetkililerin ilgilencegini zannetmiyorum ve buradaki insanları ugrastirmak istemiyorum.

Yer edinmiş olması bir şey değiştirmez hocam. Benim tavsiyem, tabii ki katı fikirleriniz olabilir ama bunca mesajdan hala sonuç yoksa dönüp neyi değiştirebilirim diye araştırmalısınız. Sonrasında teknik olarak uğraşmak istemiyorsanız öncesinde fazlasıyla uğraşıp araştırmak zorundasınız. Mesela vatan pahalı diyorlar alternatif sitelere bakıp ailenize bunlar bunlar da güvenilir diyebilirsiniz? Ki vatan için forumu incelerseniz tonca şikayet var...

Ve hocam son iki haftadır bostum bu yüzden vakit ayirabildim ama ilerideki dönem yaza kadar çok dolu olacağım foruma yazıp denilenleri tek tek yapıp YT'den video izleyip uğraşmak için gerçekten zamanım yok birkaç sene sonra AMD bu WattMan sorununu kesin olarak hallettiginde zaten AMD işlemci ve ekran kartına geçeceğim ama suanlik hocam AMD sıkıntılı biraz oyun için çok iyi ve daha ucuz çok iyi oyunlarda zaten fark atiyor.

Hocam AMD kartı almak istemiyorum WattMan sorunuyla uğraşamam. Bu nasıl?

Sadece sistemse bunu alın:

Sadece sistemse bunu alın:

Hocam o kadar param yok 27 binlik vardı onun stoku bitti bu 29 k 2K fark az gibi gelebilir ama belli bir sinirim var babamı zorlamak istemiyorum.

Hocam o kadar param yok 27 binlik vardı onun stoku bitti bu 29 k 2K fark az gibi gelebilir ama belli bir sinirim var babamı zorlamak istemiyorum.

O zaman anakartı B660M-A, ekran kartını 3060 Ti ASUS Dual GDDR6X, SSD'yi de Kioxia Exceria G2 yapıp bu sistemi alın:

O zaman anakartı B660M-A, ekran kartını 3060 Ti ASUS Dual GDDR6X, SSD'yi de Kioxia Exceria G2 yapıp bu sistemi alın:

Hocam SSD'yi Adata 1 TB yaptım iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı