20 bin TL monitör dahil sistem toplama

raddpit

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 20k bütçem var monitör dahil güzel bir Gaming PC yapabilir miyiz? Pek anlamıyorum önerilerinize açığım.

Eğer bütçede arttırma yapabiliyorsanız almışken 2K monitör alın ve 2kya geçin derim.

Yok eğer bütçe artmıyor ise , ViewSonic XG2405-2 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Eğer bütçede arttırma yapabiliyorsanız almışken 2K monitör alın ve 2kya geçin derim.

Yok eğer bütçe artmıyor ise , ViewSonic XG2405-2 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
bir kaç forumda daha görmüştüm önerdiğin pc yi peki site olarak attığınız site güvenilir midir yada öneri var mı ?

teşekkür ediyorum dostum

Yok eğer bütçe artmıyor ise, ViewSonic XG2405-2 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
bilmediğimden soruyorum bu önerdiğin sistem freedos mu? eğer öyleyse yazılımı nasıl yükleyeceğim acaba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı