20 bin TL sistem önerisi

Bütçe
20000 TL
Daha fazla  
Merhaba hocam 2 hafta içinde sadece kasa olmak üzere 20 bin bütçem var işlemci fark etmez ama ekran kartında NVIDIA mı AMD arasında kaldım. Baktığımda 4060 ve 6700XT var. Ben sadece oyun oynamayacağım yayın video ve Word gibi uygulamaları da kullanacağım ve genellikle NVIDIA seçerim bunu da açıklarsanız sevinirim hocam.

Merhaba hocam 2 hafta içinde sadece kasa olmak üzere 20 bin bütçem var işlemci fark etmez ama ekran kartında NVIDIA mı AMD arasında kaldım. Baktığımda 4060 ve 6700XT var. Ben sadece oyun oynamayacağım yayın video ve Word gibi uygulamaları da kullanacağım ve genellikle NVIDIA seçerim bunu da açıklarsanız sevinirim hocam.

Monitör klavye fare mikrofon falan filan dahil mi yoksa sadece kasalı sistemmi ?

Monitör klavye fare mikrofon falan filan dahil mi yoksa sadece kasalı sistem mi?

Kanka ekipman var sadece kasa.

Hocam bununla net yayın yapılır mı yani 6700XT ile.

Kanka ekipman var sadece kasa.

Hocam bununla net yayın yapılır mı yani 6700XT ile.

Vallahi kanka RTX 3060 Ryzen 7 5700X 8 çekirdek işlemci 64 GB RAM destekleyen eli ayağı düzgün bir anakart 1 TB SSD 8 TB hard disk işlemcine uygun düzgün bir sıvı ya da kule tipi soğutucu bunlarab ak Akakçe'den bak en uygununu seç Power Supply olarak da 750 wat yeter herhalde taş çatlasın 25 bin tutar fazlasını tutcağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı