20 bin TL sistem önerisi

Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Hayırlı günler. 20 bin TL'ye sistem toplamayı düşünüyorum. 24 Kasım Kara Cuma'da indirimden yararlanmak istiyorum. AVM'den almayı düşünüyorum çünkü taksit yapıyolar. Hazır mı almalıyım toplama mı yapmalıyım? Tavsiye verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aleykümselam, AVM'deki sistemlerin kira ve adam hizmeti fiyatınada katıldıgını düşünüyorum. İnternet üzerinden aynı şekilde taksit yapabilir misiniz? Ona göre önerebilirim

Toplama daha maliyetli olacağından hazır almalısıdın AVM yerine internetten bakman daha sağlıklı olacaktır. fiyat ve çeşitlilik açısından üstüne çoğu firma ve şirket zaten taksit yapıyor

Aleykümselam, AVM'deki sistemlerin kira ve adam hizmeti fiyatınada katıldıgını düşünüyorum. İnternet üzerinden aynı şekilde taksit yapabilir misiniz? Ona göre önerebilirim.

İnternet üzerinden nasıl taksit yapbilirim bilmiyorum krediye faize giriyor bankadan taksit yaptırıp çeksem ücreti internetten mi satın alsam öylede oluyor mu bilmiyorum.

Toplama daha maliyetli olacağından hazır almalısıdın AVM yerine internetten bakman daha sağlıklı olacaktır. fiyat ve çeşitlilik açısından üstüne çoğu firma ve şirket zaten taksit yapıyor
Faize girmek istemiyorum kardeşim o yüzden

Hocam hiç bütçe çıkamaz mısınız?

AMD R5 5600 ile 7500 arasında ne kadar fark var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı