20 bin TL sistem önerisi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240224_160618_Gallery.jpg
    Screenshot_20240224_160618_Gallery.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Daha ucuz diye mi performans farkı mı VA.

Yiğit'im ben bu bilgisayarı aldım Windows kurdum az once bana önercegin indirmem gereken bir şey var midir? Bir de önerdiğin monitörde geldi onu da takacağım şimdi Lenovo defult ayarları ile mi kullanılır o

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodakileri yap. Monitör ayarları hakkında bilgim yok. Onu internetten araştır.

Merhaba, aldıktan sonra performansını buradan bilgi verebilir misin?

Hocam merhaba ürünü aldım sadece SSD'leri @SadeceYiğit'in dediğinden farklı almışım sistemi daha deneme şansım olmadi çok fazla ama ilk dikkatimi çeken şey biraz sesli. Onun dışında harici bir HDD alıp gidersen takıyorlar. Ben öyle yaptım yardımcı oldular. 500GB SSD zaten 476 GB gozukuyor Windows ile birlikte neredeyse 400e dusuyor 3-4 oyun indirsen sıkıntı yani. Kasa. Büyük 4060'ın aydınlatması çok iyi sayılmaz. Kasanın da aydınlatması ışıklandırması ve genel tipi masaüstü kullanım için bana kaba geldi. Performans özelinde pek bir şey diyemediğim için kusura bakma ama internetten de bakıp fikir edinebilirsin o konuda ama GameGaraj güvenilir yer onu ekleyeyim eger istanbuldaysan yerleri kisikli da gidip oradan da alabilirsin

Hocam merhaba ürünü aldım sadece SSD'leri @SadeceYiğit'in dediğinden farklı almışım sistemi daha deneme şansım olmadi çok fazla ama ilk dikkatimi çeken şey biraz sesli. Onun dışında harici bir HDD alıp gidersen takıyorlar. Ben öyle yaptım yardımcı oldular. 500GB SSD zaten 476 GB gozukuyor Windows ile birlikte neredeyse 400e dusuyor 3-4 oyun indirsen sıkıntı yani. Kasa. Büyük 4060'ın aydınlatması çok iyi sayılmaz. Kasanın da aydınlatması ışıklandırması ve genel tipi masaüstü kullanım için bana kaba geldi. Performans özelinde pek bir şey diyemediğim için kusura bakma ama internetten de bakıp fikir edinebilirsin o konuda ama GameGaraj güvenilir yer onu ekleyeyim eger istanbuldaysan yerleri kisikli da gidip oradan da alabilirsin
teşekkür ederim

@SadeceYiğit
Bu sistem yerine aşağıdaki sistemi alıp, 5600'ü 5600X yapsak ve en ucuz sıvı soğutmayı seçip kasayı da en ucuz kasaya getirsek fiyat 22.000 TL oluyor sen yine bir bakarsın başka bir şey var mı gözden kaçırdığım ama sence 20.000TL'lik sistemden daha mantıklı mıdır? Yoksa gereksiz masraf mı?

Geri
Yukarı