i5 10400F - RX 7600 XT sistem Lethal Company'de düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

Vexactron

Decapat
RAM
16 GB 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
kioxia 500gb ssd
Ekran kartı
rx 7600 xt 16 gb
Anakart
msi h410m-b
İşlemci
i5 10400f
Merhaba, arkadaşlarla Lethal Company'e modlu girdiğimizde aşağıdaki gibi değerlerle oynuyorum. Arkadaşlarda böyle bir sorun yok ve sistemler birbirine yakın.
PC özellikleri
Güç kaynağım: FSP Hyper 80+ Pro H3-550 550W 80+ white 120mm fan Power Supply.
İşlemci: Intel i5 10400F 2.90 GHz.
Anakart: MSI Pro H410M-B
RAM: 16 GB 3200MHz
SSD: Kioxia 500GB SSD
Ekran kartı: RX 7600 XT 16 GB

Neden böyle bir problem var, yardımcı olabilir misiniz? (modsuz oynarken de buna yakın FPS değerleri veriyor.)
image.png

Arkada ekran kartını kullanan uygulamalar olabilir. Onları kapayıp dener misin? Bir de Nvidia Denetim Masasından ekran kartını kalite modunda değilse kalite moduna alıp dener misiniz? Düşük Gpu kullanımı sorununuz var. Bu yüzden düşük fps alıyorsunuz.

PSU yetersiz geliyoda olabilir. Bence bu sistem için minimum 650W gerekir.

Son düzenleme:
Arkada ekran kartını kullanan uygulamalar olabilir. Onları kapayıp dener misin? Bir de Nvidia Denetim Masasından ekran kartını kalite modunda değilse kalite moduna alıp dener misiniz? Düşük Gpu kullanımı sorununuz var. Bu yüzden düşük fps alıyorsunuz.

PSU yetersiz geliyoda olabilir. Bence bu sistem için minimum 650W gerekir.
AMD kullanıyorum, Nvidia denetim masası yok. AMD üzerinde de kalitedeydi, HYPR-X moduna geçirdim bir değişiklik olmadı.

Oyunu söyleyebilirseniz ona göre bir cevap verebilirim, oynadığım oyunlar çok fazla değil çünkü :)
Bilgisayarı da yeni formatladım, lethal company, rainbow, valorant, gta5 var.

Oyunu söyleyebilirseniz ona göre bir cevap verebilirim, oynadığım oyunlar çok fazla değil çünkü :)
Bilgisayarı da yeni formatladım, lethal company, rainbow, valorant, gta5 var.
Yani bu oyunlardada düşük gpu kullanımı oluyor mu? Fps düşük mü? Bunlarda böyle bir problem yoksa oyunla ilgili olabilir. Mesela Gta 5 te değerlerinizi söyleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı