20 bin TL sistem önerisi

Hocam çok teşekkür ederim. Sizi meşgul ediyorum ancak bir arkadaşım R5 7500F 4060lı sistemi anakartı bu sistemle aynı. Yanında 200hz 1ms monitörüyle falan "bana" 34'e bırakıyor. Sizce tercih etmeli miyim? Garantisi falan devam ediyor. Erasmusa gideceği için pc'yi elden çıkarıyor. Yakın arkadaşım herhangi bi problemi olmadığını biliyorum.

Hocam çok teşekkür ederim. Sizi meşgul ediyorum ancak bir arkadaşım R5 7500F 4060'lı sistemi anakartı bu sistemle aynı. Yanında 200Hz 1ms monitörüyle falan "bana" 34'e bırakıyor. Sizce tercih etmeli miyim? Garantisi falan devam ediyor. Erasmusa gideceği için PC'yi elden çıkarıyor. Yakın arkadaşım herhangi bir problemi olmadığını biliyorum.

4060 Ti olsa olabilirdi. Alınmaz.

4060 Ti olsa olabilirdi. Alınmaz.
Teşekkür ederim hocam önerdiğiniz sisteme güveniyorum ama monitörle beraber zaten arttırmış olduğum bütçeyi daha da aşacak gibi. Monitörle beraber 35'i bulsa daha iyi olurdu. Yani kasanın max 30k olması çok iyi olurdu ama en azından şuan R5 7500F-7600 ve 4060ti veya RX7700XT bakacağımı biliyorum. Size çok teşekkür ederim. Sizi yoruyorum ancak dediğim gibi 30'u pek aşmayacak şekilde 30-31'e varsa mükemmel olur. Yine de tüm yardımlarınız için size minnettarım.

Teşekkür ederim hocam önerdiğiniz sisteme güveniyorum ama monitörle beraber zaten arttırmış olduğum bütçeyi daha da aşacak gibi. Monitörle beraber 35'i bulsa daha iyi olurdu. Yani kasanın Max 30k olması çok iyi olurdu ama en azından şu an R5 7500F-7600 ve 4060 Ti veya RX 7700 XT bakacağımı biliyorum. Size çok teşekkür ederim. Sizi yoruyorum ancak dediğim gibi 30'u pek aşmayacak şekilde 30-31'e varsa mükemmel olur. Yine de tüm yardımlarınız için size minnettarım.

O zaman şöyle yapacağız dostum.

O zaman şöyle yapacağız dostum.

Hocam size ne kadar teşekkür etsem az. Bu işlemciye bi de araştıdım Thermalright Assassin King soğutucu alacağım. Bütçemi tam karşılayacak gibi duruyor. İyi ki varsınız sağolun hocam.

Geri
Yukarı