20 bin TL sistem önerisi

SAİDDDDD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir yakın tanıdığıma yaklaşık 20 bin TL bütçeyle klavye monitör dahil sistem toplayacağız ben bu işlerden biraz anlarım ama kendime almadığım için mesuliyeti üstümde olmasın diye bu işten daha iyi anlayan sizlerden yardım almak istedim. Bilgisi olan arkadaşlarım beni bilgilendirirse çok sevinirim

Monitöre ayırdığımız yaklaşık bütçe 4K arkadaşım oyun oynayacağı için yüksek Hz sahip bir monitör almak istiyoruz.
Klavyenin çok kaliteli bir şey olması gerekmiyor 500-600 TL bütçe yeterli olacaktır.

Arkadaşlar bir yakın tanıdığıma yaklaşık 20 bin TL bütçeyle klavye monitör dahil sistem toplayacağız ben bu işlerden biraz anlarım ama kendime almadığım için mesuliyeti üstümde olmasın diye bu işten daha iyi anlayan sizlerden yardım almak istedim. Bilgisi olan arkadaşlarım beni bilgilendirirse çok sevinirim.

Monitöre ayırdığımız yaklaşık bütçe 4K arkadaşım oyun oynayacağı için yüksek Hz sahip bir monitör almak istiyoruz.
Klavyenin çok kaliteli bir şey olması gerekmiyor 500-600 TL bütçe yeterli olacaktır.

Asus VP249QGR 24" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe monitör bu olabilir sistemden pek anlamam öneri yapmıyacağım onun dışında klavye olarak bu bütçe ancak membran olur https://app.hb.biz/MtUymI2wTwtP ben 1 aydır kullanıyorum boyutu biraz büyük sadece ama güzel bir klavye yine de daha iyisini önerebilirler tabii.

Arkadaşlar bir yakın tanıdığıma yaklaşık 20 bin TL bütçeyle klavye monitör dahil sistem toplayacağız ben bu işlerden biraz anlarım ama kendime almadığım için mesuliyeti üstümde olmasın diye bu işten daha iyi anlayan sizlerden yardım almak istedim. Bilgisi olan arkadaşlarım beni bilgilendirirse çok sevinirim.

Monitör olarak bunu buldum

Hocam bir tık arttırabiliriz 22 23 de görebiliriz tek istediğim NVIDIA ekran kartı olursa güzel olur.
Bütçe çıkarsa şöyle bir şey yaparsın
Yaklaşık 25k ya dayanıyor ama uygun fiyatlı başka nvidia sistem göremedim pek. Ya 2. el yönelebilir veya pc hocası goat 4 çıkacak onu kovalayabilir.

Hocam bir tık arttırabiliriz 22 23 de görebiliriz tek istediğim NVIDIA ekran kartı olursa güzel olur.

24 bin TL'ye şöyle sistem var

Bütçe çıkarsa şöyle bir şey yaparsın.
Yaklaşık 25k ya dayanıyor ama uygun fiyatlı başka NVIDIA sistem göremedim pek. Ya 2. el yönelebilir veya PC hocası goat 4 çıkacak onu kovalayabilir.

Aynı sistem arkadaşımda var oyunlarda çok takılmalar yaşıyor özellikle 1920x1080 çözünürlükte.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim monitörün bir tık daha bilindik bir marka olmasını istiyoruz aslında ama bunlar da çok güzel seçenekler monitör ve klavye çok önemli değil aslında sistemde de yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim monitörün bir tık daha bilindik bir marka olmasını istiyoruz aslında ama bunlar da çok güzel seçenekler monitör ve klavye çok önemli değil aslında sistemde de yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
Nvidia istiyorsa dediğim gibi uygun fiyatlı bir tek attığım var. Bütçeyi 24 e doğru çıkaramıyorsa biraz zor gözüküyor.

Sana tavsiyem itopya, gençergaming, gamegaraj gibi belirli sitelerden hazır sistem alman. Genellikle daha uyguna geliyor ve kaliteli oluyor toplamaya kıyasla. Saydıklarım güvenilir siteler zaten. Ama kesin ama kesinlikle asla Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi her çeşit bulunan diğer sitelerden hazır sistem alma. Parçaları falan çok eski oluyor, yanına sırf göz boyamak amacıyla monitör, akıllı saat vs. birsürü ürün koyuyorlar. Asla ama asla alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı