20 bin TL telefon önerisi

iPhone 11 1600 TL veriyorsun 324PPI 60Hz LCD panel ekran alıyorsun insan o paraya daha iyi ekran görmek ister.
S21.
S22.
iPhone 12'lere bakmalısın.

Senelerdir Android kullanıyorum. 1.5-2 sene sonra donmalar yaşıyorum ve bu nedenle IOS'a geçmek istiyorum fakat bu ne kadar mantıklı bilemiyorum. Kullandınız mı hiç, nasıldır acaba?

Samaungun yeni One UI arayüzü çok iyi.
Özellikle amiral gemilerinde kısıtlı olmayan yazılım harika.

iPhone 11 1600 TL veriyorsun 324PPI 60Hz LCD panel ekran alıyorsun insan o paraya daha iyi ekran görmek ister.
S21.
S22.
iPhone 12'lere bakmalısın.

iPhone 11 kullanan biri olarak katılıyorum, ben olsam iPhone 11'in üst modellerine bakardım veya Android devam ederdim. (Android önerisi yapamayacağım hiç kullanmadım)

Senelerdir Android kullanıyorum. 1.5-2 sene sonra donmalar yaşıyorum ve bu nedenle IOS'a geçmek istiyorum fakat bu ne kadar mantıklı bilemiyorum. Kullandınız mı hiç, nasıldır acaba?
Yine aynı şeyi yaşayacaksınız yüksek ihtimalle androidde. Yıllardır öyle olmayan hiçbir android cihaz görmedim. Düz 11 ben kullansam da 20.000TL bandında 11 Pro Max bakmanızını öneririm hocam 11 Pro max çok çok daha iyi bir model, ekranı kamerası bataryası olsun bayağı uzun ömürlü olur.

Aklımda uzun süre kullanacağım için iPhone 11 128 GB var fakat tam emin olamadım.
Önerilerinizi bekliyorum.
İPhone 11 alınmaz, çok eskidi ve şu an bence özellikleriyle fiyatını hiç mi hiç hak etmiyor. S22 konusunda da; bataryası çok sıkıntı çıkarıyor. Günlük kullanımda anca dayanır bataryası. Bütçeyi ya düşünmeniz ya da yükseltmeniz gerek.

Samsung'un amiral gemisi klasmanındaki telefonlarında hiçbir sorun yaşamazsınız ayrıca S22 modelinde Exynos işlemci yerine Snapdragon var ekranını anlatmıyorum bile çok kaliteli.

iPhone 11 alınmaz, çok eskidi ve şu an bence özellikleriyle fiyatını hiç mi hiç hak etmiyor. S22 konusunda da; bataryası çok sıkıntı çıkarıyor. Günlük kullanımda anca dayanır bataryası. Bütçeyi ya düşünmeniz ya da yükseltmeniz gerek.

"Çok" sıkıntı çıkartmıyor genel olarak Samsung telefonların sıkıntısı batarya zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı