20 bin TL telefon önerisi

Bütçe
20000

gnabry361

Hectopat
Daha fazla  
20k bütçem var. Kamerası iyi, ısınma sorunu olmayan, sağlam, estetik telefon arıyorum. Maxx 20k daha aza F/P varsa söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
S22 alinabilir ama S23 ile arasinda cok fark var ozellikle isinma ve pil konusunda. S22 agir yuk altinda isiniyor ve gun ortasinda ek sarj etmeye ihtiyac duyuyor. Cok yogun kullanirsaniz bu rakam 3'e kadar cikabilir. Ote yandan S23 hem isinmiyor hem de 7-8 saat ekran suresi verebiliyor. 4 buyuk Android guncellemesi alacak olmasi da cabasi.

28 mart'da zam gelecek diyorlar alabiliyorsanız s23 alamayacaksanız s22 alın keyfinize bakın derim.
Hocam neredeyse her konuda aynı mesajınızı görüyorum bu 350$ üzerindeki telefonlar için geçerli değil, ortada her telefona zam gelecek diye bir haber yok ama malum hükümetin yönetimi altında olduğumuz için garanti veremiyorum.

Hocam neredeyse her konuda aynı mesajınızı görüyorum bu 350$ üzerindeki telefonlar için geçerli değil, ortada her telefona zam gelecek diye bir haber yok ama malum hükümetin yönetimi altında olduğumuz için garanti veremiyorum.
Hocam zam gelecek gibi görünüyor bu bir gerçek, yurt içi üretimi yok bu telefonların şahsen bende almaya çalışıyorum ancak zam gelecek ve yine alamayacağım gibi görünüyor, malum hükümet zaten bu 28 mart'da yürürlüğe girecek vergi zammını yaptı maalesef, ben önlem olarak almasını öneririm, şu an düşmesi düşük ihtimal ancak zam gelmesi büyük ihtimal konu sahibine kalmış.

Hocam zam gelecek gibi görünüyor bu bir gerçek, yurt içi üretimi yok bu telefonların şahsen bende almaya çalışıyorum ancak zam gelecek ve yine alamayacağım gibi görünüyor, malum hükümet zaten bu 28 mart'da yürürlüğe girecek vergi zammını yaptı maalesef, ben önlem olarak almasını öneririm şu an düşmesi düşük ihtimal anca zam gelmesi büyük ihtimal konu sahibine kalmış.
Bu zam hariç tekrar zam geleceğini sanmıyorum malum seçimden dolayı ama yine garanti veremiyorum. Önlem alması konusunda haklısınız ama o hariç başka bir zam görünmüyor gibi bu konudan bahsediyorum her yerde gelecek demeyin diye. Eğer yanlış bilmiyorsam sadece 200$ olan telefonlar 350$ olarak vergilendirelecek ki buna S23 vs. girmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı