20 bin TL telefon önerisi

alperbeta

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 21-22 bin civarlarına çıkabilecek bir bütçem var. Yurt dışı kayıtlı almak istemiyorum.
S22'ye baktım lakin bataryadan dolayı çok sıkıntı olduğunu söylüyorlar.
Var mı bu fiyat bandında tavsiye edebileceğiniz telefon?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 21-22 bin civarlarına çıkabilecek bir bütçem var. Yurt dışı kayıtlı almak istemiyorum.
S21fe 256gb.

S21 FE ile S22 WIFI kullanırken benzer sonuçlar veriyor.
Mobil veride S22 daha fazla tükettiği için daha geride.
Aralarındaki 1 saat sizin için çok değerli ise S21 FE bakabilirsiniz.
1 saat için S22'den vazgeçmek bence gereksiz bir hamle olurdu ama kullanıcı farkı.

Samsung S22. Eğer ki oyun sizin ön plandaysa Poco F5.

POCO F5 ilgimi çekti onu inceliyorum. Ne dersiniz? S22'nin bataryası için aşırı şekilde sıkıntı diyen var.

POCO F5, işlemci ve batarya yönüyle tatmin eder ama kamerada S22'nin yanına yaklaşamaz.
Kamera önemli de o kadar da değil asında. Beni uzun süre götürmesi gereken bir telefon olması lazım. Telefonla çok oyun oynayan biri değilim, günlük kullanımda, sosyal medyada vs. şarjdan ve akıcılıktan yana beni üzmeyecek bir telefon lazım. Şuan Poco F5 vs Samsung A54 arasında kaldım.

Kamera önemli de o kadar da değil asında. Beni uzun süre götürmesi gereken bir telefon olması lazım. Telefonla çok oyun oynayan biri değilim, günlük kullanımda, sosyal medyada vs. şarjdan ve akıcılıktan yana beni üzmeyecek bir telefon lazım. Şu an POCO F5 vs Samsung A54 arasında kaldım.

POCO F5 alınır ama çok oyun oynayacak biri değilsiniz. Oyun olarak ne oynayacağınıza bağlı. PUBG, Asphalt 9 vs. gibi oyunlarda A54 üzer çünkü A54'te bazı oyunlarda sadece 30 FPS veriyor ama yok bu tarz oyunlar oynamayacağım diyorsanız. Hafif ve telefonu yormayacak oyunlar oynamak istiyorum derseniz A54 idealdir.

Geri
Yukarı