20 bin TL telefon önerisi

Bütçe
20000 TL
Söylediklerime mantıklı bir cevabın var mı? Yok
"O fiyatlara bu özellkler" gibi ilüzyon dolu milleti yanlışyönlendiren saçma cümleler kuruyorsunuz telefonu överken.
İyi o zaman bütün maliyeti işlemciye gömsünler. Kalan her şeyi leş yapsınlar. Sizde gelin buraya "bu işlemci amiral gemisi telefonlarda yok. Bu butçede alınabılecek en iyi telefon diye milleti kandırın.
Bence sizin telefon bilginiz, magazada TAA 1.nesil i5 işlemcili kasa görüp "aha i5 işlemcili bilgisayar hem de çok ucuz" deyip atlayan tiplerle aynı seviyede.

Telefonun şarj performansı kötü değil zaten. POCO X6 Pro'nun şarj performansı daha iyi o kadar. Sadece bataryada ve oyun performansında öne geçiyor POCO X6 Pro. Oyun manyağı değilsen alınacak bir yanı yok. Diğer yönlerde S23 FE hep önde.

Herkes için en iyi cihaz değil. Ortalama 7 saat vermiyor, 5.5 saat veriyor. S23 ile karıştırdınız sanırım.

Hayır. Nothing Phone 2A 10-11 saat civarında ekran süreleri verebiliyor.
dalga geçiyorlar insanlarla .
Dikkat ediyorum kaç gundur ezbere S23FE diye sayıklıyorlar sürekli.
tüm bilgileri youtube kutu açılım videosu izlemekten ibaret

Gençlerde marka bağımlılığı anlaşılmaz boyutlara ulaşmış durumda. Burada anlamsız bir Samsung takıntısı var zaten. Bütçe fark etmeksizin gelene geçene öneriyorlar. Alıştım artık :D Ben de öneriyorum ama alternatif cihazların da olduğu belirtiyorum. Telefon kıtlığında değiliz sonuçta herkes bir marka almak zorunda da değil. S23 FE'yi mağazada gördüm ve abartıldığını düşünüyorum. Önceliği kamera olan ve Samsung arayüzü ile yazılımını seven güncelleme düşkünü genç telefonu. Sizin gibi batarya isteyen birine Samsung alın denmemeli, en azından S23 altı için. Kaldı ki bu cihazı alıp pişman olup S23'e geçenler de vardı.

Herkes için en iyi cihaz değil. Ortalama 7 saat vermiyor, 5.5 saat veriyor. S23 ile karıştırdınız sanırım.

Hayır. Nothing Phone 2A 10-11 saat civarında ekran süreleri verebiliyor.
Gündelik kullanım için yazılım, batarya, kamera vs. açısısından en dengeli cihaz şuanlık. Oyun için kullananlar hariç tabii. Forumlarda 7 saatten fazla alanlar da olmuş 4 5 saat alanlarda olmuş o yüzden 7 saate kadar diye belirttim ama cihazı kullanan kişiye bağlı bir süre bu, dediğiniz gibi ortalama 5 6 saat alabilir arkadaş.
Screenshot_20240329_153522_Samsung Members.jpg

9 saat ekran süresi derken Nothing Phone'dan bahsediyordum fakat 10-11 saatlere kadar alabildiğini bilmiyordum, düzeltme için teşekkürler.
söylediklerime mantıklı bir cevabın varmı? yok
"o fiyatlara bu özellkler" gibi ilüzyon dolu milleti yanlışyönlendiren saçma cümleler kuruyorsunuz telefonu överken .
iyi o zaman bütün maliyeti işlemciye gömsünler . kalan herşeyi leş yapsınlar . sizde gelin buraya "bu işlemci amiral gemisi telefonlarda yok .bu butçede alınabılecek en iyi telefon diye milleti kandırın .
bence sizin telefon bilginiz , magazada taa 1.nesil i5 işlemcili kasa görüp "aha i5 işlemcili bilgisayar hemde çok ucuz" deyip atlayan tiplerle aynı seviyede
Yazdıklarımı biraz dikkatli okusanız sadece işlemciyi övmediğimi anlarsınız. Eğer işlemciyi övseydim bu bütçede en iyi işlemciye X6 Pro sahip onu önerirdim, fakat diğer özellikleri çöp. Kendi dediklerinizle çelişiyorsunuz farkında değilsiniz. En dengeli derken bahsettiğim şey hem kamerası hem yazılımı hem de bataryası iyi olan cihazlardan bahsediyorum.

Çünkü gündelik kullanım için S23 FE'den iyi cihaz yok? Siz bu işin üniversitesini mi okudunuz acaba anlamıyorum. Ne derseniz diyin bazı gerçekler değişmeyecek.

Gençlerde marka bağımlılığı anlaşılmaz boyutlara ulaşmış durumda. Burada anlamsız bir Samsung takıntısı var zaten. Bütçe fark etmeksizin gelene geçene öneriyorlar. Alıştım artık :D Ben de öneriyorum ama alternatif cihazların da olduğu belirtiyorum. Telefon kıtlığında değiliz sonuçta herkes bir marka almak zorunda da değil. S23 FE'yi mağazada gördüm ve abartıldığını düşünüyorum. Önceliği kamera olan ve Samsung arayüzü ile yazılımını seven güncelleme düşkünü genç telefonu. Sizin gibi batarya isteyen birine Samsung alın denmemeli, en azından S23 altı için. Kaldı ki bu cihazı alıp pişman olup S23'e geçenler de vardı.
Sırf bataryası 3 4 saat daha fazla gidiyor diye arayüzü çocukca şeylerden ibaret olan ülkede kimsenin ismini duymadığı bir marka cihazı almayı kimseye önermem(çok iyi batarya isteyenler hariç). Bataryadan çok yüksek beklentisi olan insanlara Nothing Phone önerdiğimi görebilirsiniz. Samsung yılların markası ve hiç bir marka işini Samsung'dan iyi yapamadığı bir gerçek. Neden 30-40k bütçelerde Xiaomi gibi markaların adı geçmiyor acaba?

Bu arada madem çok biliyorsunuz alacağı cihazı siz önerin arkadaşa da görelim.

Son düzenleme:
Gençlerde marka bağımlılığı anlaşılmaz boyutlara ulaşmış durumda. Burada anlamsız bir Samsung takıntısı var zaten. Bütçe fark etmeksizin gelene geçene öneriyorlar. Alıştım artık :D Ben de öneriyorum ama alternatif cihazların da olduğu belirtiyorum. Telefon kıtlığında değiliz sonuçta herkes bir marka almak zorunda da değil. S23 FE'yi mağazada gördüm ve abartıldığını düşünüyorum. Önceliği kamera olan ve Samsung arayüzü ile yazılımını seven güncelleme düşkünü genç telefonu. Sizin gibi batarya isteyen birine Samsung alın denmemeli, en azından S23 altı için. Kaldı ki bu cihazı alıp pişman olup S23'e geçenler de

Gündelik kullanım için yazılım, batarya, kamera vs. açısısından en dengeli cihaz şuanlık. Oyun için kullananlar hariç tabii. Forumlarda 7 saatten fazla alanlar da olmuş 4 5 saat alanlarda olmuş o yüzden 7 saate kadar diye belirttim ama cihazı kullanan kişiye bağlı bir süre bu, dediğiniz gibi ortalama 5 6 saat alabilir arkadaş.
Eki Görüntüle 2153489

9 saat ekran süresi derken Nothing Phone'dan bahsediyordum fakat 10-11 saatlere kadar alabildiğini bilmiyordum düzeltme için teşekkürler.

Yazdıklarımı biraz dikkatli okusanız sadece işlemciyi övmediğimi anlarsınız. Eğer işlemciyi övseydim bu bütçede en iyi işlemciye X6 Pro sahip. Fakat diğer özellikleri çöp. Kendi dediklerinizle çelişiyorsunuz farkında değilsiniz. En dengeli derken bahsettiğim şey hem kamerası hem yazılımı hem de bataryası iyi olan cihazlardan bahsediyorum.

Çünkü gündelik kullanım için S23 FE'den iyi cihaz yok? Siz bu işin üniversitesini mi okudunuz acaba anlamıyorum. Ne derseniz diyin bazı gerçekler değişmeyecek.
yaşın kaç bilmiyorum
eğer öğrenciysen sana tavsiyem türkçe paragraf sorularınada biraz önem ver . Çünkü yazarın anlatmak istediğinden , karşı tarafa vermek istediği düşünceden bihabersin .
FE serisinin geçmişten bu yana batarya problemi devam ediyor ve bu problem " bu bütçeyle o kadarda olsun canım..." durumundan çok daha öte bir durumda.
forumlarda herkes bundan şikayetçi . Pil performansı iyi değil , ortalama diyebliriz diyerek hemen konuyu kapatma derdindesiniz hepiniz , ama açık açık . yalan söylüyorsunuz .
Kullanıcılar artık telefonlarını yetkili servise götürüyorlar , milleti bu denli sıkıntıya sokmuş durumda bu konu .

yaşın kaç bilmiyorum
eğer öğrenciysen sana tavsiyem türkçe paragraf sorularınada biraz önem ver . Çünkü yazarın anlatmak istediğinden , karşı tarafa vermek istediği düşünceden bihabersin .
FE serisinin geçmişten bu yana batarya problemi devam ediyor ve bu problem " bu bütçeyle o kadarda olsun canım..." durumundan çok daha öte bir durumda.
forumlarda herkes bundan şikayetçi . Pil performansı iyi değil , ortalama diyebliriz diyerek hemen konuyu kapatma derdindesiniz hepiniz , ama açık açık . yalan söylüyorsunuz .
Kullanıcılar artık telefonlarını yetkili servise götürüyorlar , milleti bu denli sıkıntıya sokmuş durumda bu konu .
Ben paragraf çözerim de sizin şu yazım hatalarını ne yapacağız acaba? Türkçe'yi katlettiniz sabahtan beri. FE serisinin bataryası sorunlu dediler inanmadım 2 ay önce S21 FE aldım. Kanıtı da var 9 saat ekran süresi aldığım oldu. Kötü bir performans vermiyorlar ortalama bir performans veriyorlar. Hatta diğer markalar gibi diğer özelliklerden kısıp işlemci ve bataryaya önem vermek yerine tüm özellikleri dengede tutmayı başarıyorlar. Bi biz yaşamıyoruz herhalde bu batarya sorunlarını.

Yok ya ne kusuru Samsung fanboy'u olduğumu bu forumdaki herkes bilir zaten. Hiç değilse Xiaomi fanboy'u değilim. İyi olanı önermek fanboy'luk oluyorsa evet öyleyim. Bu arada xiaomi çöp onu da söyliyim. Siz de kusura bakmayın ama konularda Samsung önermemek için her şeyi yapıyorsunuz.
S23FE "önermeyip" suskun kalarak ilgili arkadaşa senden daha fazla faydam oldu zaten buna emin olabilirsin .
Tamamdır 👍

En iyisi Samsung düşüncesinde değilim fakat şuanda gündelik kullanım için Samsung tercih etmek dışında bir seçenek yok. Konularda oyun için X6 Pro gibi cihazlar önerdiğimi görebilirsiniz.

En iyisi Samsung düşüncesinde değilim fakat şuanda gündelik kullanım için Samsung tercih etmek dışında bir seçenek yok. Konularda oyun için X6 Pro gibi cihazlar önerdiğimi görebilirsiniz.
Seçenek var aslında. Size göre tek tercih olabilir, başkasına göre değildir. Yani genelleyemezsiniz. Umarım anlatmak istediğim anlaşılır artık. Benim de gayet S23 serisini önerdiğimi görebilirsiniz.

Geri
Yukarı