20 bin TL televizyon önerisi

burakxwme

Hectopat
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi 20.000TL bandında televizyon aramaktayım. Önerilerinizi varsa eğer alıp da kullandığınız mükemmel olur :)

Hocam 65" düzgün bir TV 23-24'lerden başlıyor onlar da Beko, Arçelik, Toshiba falan. LG, Samsung ya da TCL gibi daha iyi markalardan almak istiyorsanız 30K'lara doğru çıkmak lazım.

Bu tip Daewoo, Regal, Sunny vs almak yerine 23-24K lara çıkıp Beko almanız daha iyi olabilir. Tabi bu markaların modellerini pek araştırmadığım için bilmiyorum belki de marka takıntısı var bende bilemiyorum ama ben Beko'dan falan almayı tercih ederim biraz fazla verip eğer kısıtlıysa bütçem.

Ama bütçem varsa zaten LG > Samsung > TCL ve bir nebze Philips dışında model bakmazdım.

Hocam 65" düzgün bir TV 23-24'lerden başlıyor onlar da Beko, Arçelik, Toshiba falan. LG, Samsung'ya da TCL gibi daha iyi markalardan almak istiyorsanız 30K'lara doğru çıkmak lazım.

Bu tip daewoo, Regal, sunny vs almak yerine 23-24Klara çıkıp Beko almanız daha iyi olabilir. Tabii bu markaların modellerini pek araştırmadığım için bilmiyorum belki de marka takıntısı var bende bilemiyorum ama ben Beko'dan falan almayı tercih ederim biraz fazla verip eğer kısıtlıysa bütçem.

Ama bütçem varsa zaten LG > Samsung > TCL ve bir nebze Philips dışında model bakmazdım.

Çok teşekkürler hocam ama 20'den yukarı çıkamıyorum maalesef 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı