20 bin TL vlog için telefon önerisi

KeremGencEdu

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem 20 bin arkadaşlar. Aklımda iPhone 12 almak var ekosistem açısından tamamlamamda iyi olabilir. Fakat önerilere açığım. Yeni başlayacağım video için stabil çekmesi ve mikrofonu iyi olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 20 bin arkadaşlar. Aklımda iPhone 12 almak var ekosistem açısından tamamlamamda iyi olabilir. Fakat önerilere açığım. Yeni başlayacağım video için stabil çekmesi ve mikrofonu iyi olması önemli.
12 kullaniyorum ben 20bin butceyle nasil alacaksin bilmem ama kamerasi cok iyi 128gb olanini alirsan rahat rahat vlog icin kullanisin

12 kullaniyorum ben 20bin butceyle nasil alacaksin bilmem ama kamerasi cok iyi 128gb olanini alirsan rahat rahat vlog icin kullanisin
İphone almaya karar verirsem kesinlikle 128 olandan alırım 8-9 bin lirayı gözden çıkarıcak farklar var tabii fakat sanki iphone 12deki titreşim önleme sanki takılarak ilerliyor gibi ya da bana öyle geldi biraz onu araştıracağım

hocam iphone 12 mini 128gb nasıldır ne kadar küçük sizce elim epey büyük diyebilirim bir karışım 26cm civarı çok mu küçük durur ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
atlamadan kastım şu videoda her sallantıda oluşan olay arkadaşlar sebebi nedir

Son düzenleme:
İphone almaya karar verirsem kesinlikle 128 olandan alırım 8-9 bin lirayı gözden çıkarıcak farklar var tabii fakat sanki iphone 12deki titreşim önleme sanki takılarak ilerliyor gibi ya da bana öyle geldi biraz onu araştıracağım

hocam iphone 12 mini 128gb nasıldır ne kadar küçük sizce elim epey büyük diyebilirim bir karışım 26cm civarı çok mu küçük durur ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
atlamadan kastım şu videoda her sallantıda oluşan olay arkadaşlar sebebi nedir
Bu fiyat bandında üstün bir optik sabitleyici bekleme bence

Galaxy S22 bakabilirsiniz. Stabilizasyonu iP 13 gibi isimlerden daha başarılı.

Tek sorun yanınızda powerbank tasimaniz gerekecek.

S22 ve S23FE en mantıklı tercihler olur.

S23FE'yi oldukça beğendim hocam batarya açısından durumlar nedir peki?
Eski bir Samsung kullanıcısıyım fakat biraz kötü ön yargı beslemiş olabilirim o yüzden tedbirli yaklaşıyorum diyebilirim fakat telefon ile yapılan çekilmleri beğendim tek sorun işletim sistemi kullanım açısından iOS ile karşılaştırılabilir mi bir de bataryalar arasındaki kullanım farkı ne kadar olru?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı