20 bin TL'ye Intel ve NVIDIA tabanlı sistem önerisi

wowasse

Femtopat
Dolar uçtuktan sonra PC bileşen takibini bıraktım. şimdi oyun oynamak için 5 sene beni ultrada veya yüksek ayarda götürecek bir kasa arıyorum. Hazır sistem de olur yani GTA6 birkaç sene sonra çıkınca yüksek ayarda takır takır çalıştıracak bir sistem olsun verdiğimiz paraya değsin. Hikaye oyunları oynuyorum. AMD olmaz sadece Intel.

4060 8 GB, 2 sene sonra kurtarmayacak o yüzden bu sistem sıkıntı.

Ee, ne almak istiyorsun? RX 6700 XT falan diyorsan, o NVIDIA değil. Haberin olsun. 3060 12 GB diyorsan, çok kötü bir kart ve bütçelere asla önermem. Başka alternative vvar mı? Al geç işte, gayet güzel sistem. FHD için 8 GB VRAM yeterli.

20k altı 4060 sistem neredeyse yokken, bu 18k hem de 4060 Ti var, hem de parçaları da iyi.

Ee, ne almak istiyorsun? RX 6700 XT falan diyorsan, o NVIDIA değil. Haberin olsun. 3060 12 GB diyorsan, çok kötü bir kart ve bütçelere asla önermem. Başka alternative vvar mı? Al geç işte, gayet güzel sistem. FHD için 8 GB VRAM yeterli.

20k altı 4060 sistem neredeyse yokken, bu 18k hem de 4060 Ti var, hem de parçaları da iyi.
Alternatif yok sende doğru diyorsun ama bir ay buna çalışacağız ona göre detaylara bakıyoruz.

Alternatif yok sende doğru diyorsun ama bir ay buna çalışacağız ona göre detaylara bakıyoruz.

Tamam, sen şöyle NVIDIA olan, Intel olan 12 GB VRAM'e sahip 3060 harici bir kart bu bütçeye sistem bul, ben de önereyim.

6700XT 12GB VRAM al geç. 3060'ın 12GB'lik versiyonu 12GB'yi verimli kullanamıyor ham gücü yetmiyor. 6700XT hem daha güçlü hem de daha fazla VRAM'e sahip.

6700XT 12GB VRAM al geç. 3060'ın 12GB'lik versiyonu 12GB'yi verimli kullanamıyor ham gücü yetmiyor. 6700XT hem daha güçlü hem de daha fazla VRAM'e sahip.
AMD, Xiaomi gibi kağıt üstünde asar keser sadece bunu yılların tecrübesi olarak söylüyorum teşekkürler garip nickli arkadaşım.

Tamam, sen şöyle NVIDIA olan, Intel olan 12 GB VRAM'e sahip 3060 harici bir kart bu bütçeye sistem bul, ben de önereyim.
Bir şey demedim zaten listeye aldım en son karar kılacağım.

AMD, Xiaomi gibi kağıt üstünde asar keser sadece bunu yılların tecrübesi olarak söylüyorum teşekkürler.
Yılların tecrübesi size hiç bir şey öğretmemiş. Bende AMD kötülerdim ama öyle olmuyor. Xiaomi'de haklısınız ama İntel ve Nvidia'dan başka cihaz kullanmadınız yüksek ihtimal. Hatta ileri gidiyorum hatta sadece içeren intel ve Nvidia laptop kullandınız.

Yılların tecrübesi size hiç bir şey öğretmemiş. Bende AMD kötülerdim ama öyle olmuyor. Xiaomi'de haklısınız ama İntel ve Nvidia'dan başka cihaz kullanmadınız yüksek ihtimal. Hatta ileri gidiyorum hatta sadece içeren intel ve Nvidia laptop kullandınız.
Siz bilmezsiniz ilk hackintosh zamanlarında dahil burada da sistem kuruyorduk sorun çözüyorduk 2014 yıllarında. Çok sistem gördük, İntel ömürlük kalitedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı