20 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
20.00
Şu anki kullandığım telefon Xiaomi Mi9t ilk çıktığından beri kullanıyorum, memnunum fakat YouTube video falan çektiğim için sanki biraz yetersiz gelmeye başladı. Daha kaliteli videolar çekmek istiyorum, video ve fotoğraf ön planda benim için bir de hafıza ve oyunda oynuyorum, iPhone hiç kullanmadım bilmiyorum iPhone derseniz bu yaz iPhone 11 hediye edecek ablam başka bakabilirim önerilere açığım teşekkürler.
iPhone 11 hediye edilecekse neden daha fazla bütçe ekleyip kullanasın ki? Alırsan da en kötü üzerine ekleyip 12-13 serisine geç.

@Umut Mermer rica ederim. Batarya için 12 Pro Max bakın. 12 Pro batarya olarak yoğun kullanan biriysen yeterli olmaz.

Evet yoğun kullanıyorum tamamdır.

iPhone 11 hediye edilecekse neden daha fazla bütçe ekleyip kullanasın ki? Alırsan da en kötü üzerine ekleyip 12-13 serisine geç.

Şöyle sıfır değil ama sıfır gibi sayılır :D ablam kullanıyor ne oyun oynar ne hor kullanır aç kapa tarzı o hediye edecekti yurt dışında kendisi.

Evet yoğun kullanıyorum tamamdır.

Şöyle sıfır değil ama sıfır gibi sayılır :D ablam kullanıyor ne oyun oynar ne hor kullanır aç kapa tarzı o hediye edecekti yurt dışında kendisi.

Yurt dışı cihazsa senin için sıkıntı olabilir. Çünkü şu an ülkemizde IMEI kaydı yaptırmak 6091 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı