20 bin TL'ye sistem önerisi

Bütçe
20000
Hocam 21000 TL fiyata en iyi bu sistem var

Eğer bütçeniz arttıramıyorsanız;
İleride R7 5800X takabilirsiniz.

Arkadaşım, stokların düzelmesini beklerse bulur. Lütfen artık şunu sormayın!
Şu an boğa sezonu denilen Altcoinlerin yükseldiği dönemdeyiz, aynı şey 2018'de oldu ve nisan ayında birden normale döndü her şey, normale döndüğü sezona ayı sezonu denir. Ayı sezonu yine tahminen bu nisan gibi gelir. YTD.
Henüz altlarda ralli başlamadı bile. Nisan'ın sonunda ufak kıvılcımlar göreceğiz. Mayısta başlayacak. Haziranda altlar coşacak. Piyasa artık eskisi gibi değil. Boğa sezonu gelip geçmiyor maalesef.

Henüz altlarda ralli başlamadı bile. Nisan'ın sonunda ufak kıvılcımlar göreceğiz. Mayısta başlayacak. Haziranda altlar coşacak. Piyasa artık eskisi gibi değil. Boğa sezonu gelip geçmiyor maalesef.
Hocam aman ya, ben anlamıyorum valla, millet yüzde 4-5'lik kazançlar için neleri riske atıyor. Bi anda çakılabilir de sonuçta.

Hocam aman ya, ben anlamıyorum valla, millet yüzde 4-5'lik kazançlar için neleri riske atıyor. Bi anda çakılabilir de sonuçta.
Hocam kriptopara uzun vadede asla düşmez. Etherium'un dag dosyası kısa zaman önce 4GB'yi aştı. 4GB'lik kartlar mining yapamaz duruma geldiler. Ama bu sadece eth için geçerli. Mesela 1050Ti ile Raven, TRTL, Beam, Sero madenciliği hala yapılabiliyor.

Geri
Yukarı