20 bin TL'ye yazılım ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
20.000 TL

mrtckr05

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim üzere yazılım ve oyun için en fazla 20K'ya laptop arıyorum. Hangisine baksam bir sorunu var. O yüzden buraya sormak istedim.

Oyundan kastın yeni ve güncel oyunlar ise RTX serili monster'lara bakmanı tavsiye ederim. Onun harici dolar kuru ortada. :)

Ben Victus tercih ederdim.

Oyundan kastın yeni ve güncel oyunlar ise RTX serili Monster'lara bakmanı tavsiye ederim. Onun harici dolar kuru ortada. :)

Oyundan kastım FIFA, Formula ve strateji oyunları. Çok ağır oyunlar değil. Ayrıca sürekli alacağım bilgisayardan oyun oynamayacağım. Sadece gittiğim köy vs. gibi yerlerde can sıkkınlığını alsın diye oyun kaldırabilsin istiyorum.

Ben Victus tercih ederdim.
HP Victus'da ekran sallanması çok sinir bozucu olabilir. Kalite hissi vermiyor diyorlar.

Sizce Lenovo IP3 mü Victus mu peki?

HP Victus yeni modellerinde ekran yalpalanmasını tamamen olmasa da çözmüş duyduğuma göre onu tercih edebilirsiniz. i5 12500H ve Ryzen 7 6800H birbirine aşağı yukarı denk işlemciler.
Lenovo'da Ryzen 5 5600H var. Arada bariz performans farkları var. + olarak Victus'da DDR5 RAM kullanılıyor. Gayet iyi. Kafe ve kampüs gibi yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz :D. Laptopun sevdiğim yanlarından biri de sade ve Gaming laptop olduğu pek anlaşılmıyor.

Geri
Yukarı