20 gün özürlü devamsızlık

Smoqed

Decapat
20 gün özürlü devamsizligim var. Ozursuz degil raporlu 20 günüm var. Ne 20.5 ne başka anadolu lisesindeyim kalır mıyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar inşallah umarım öyle olur 20 gün özürlü devamsızlığım var hakkım 20 gün izinsiz 10 gün max 10 gün olunca kalınıyormuş ben özürsüz sınırda değilim sadece özürlü 20 günüm var

Özürsüz devamsızlığın kaç? Özürlü 20 sınırı var. 20'den sonra kullanacakların özürsüze girer zaten. Heyet raporu falan ayrı konu. 20 gün özürlü devamsızlığının olduğu bu konjektürde 10 gün özürsüz hakkın var. Onu geçmediğin takdirde sıkıntı yok. Kafana çok takıldıysa idareyle konuşup yüz yüze bilgi almanı öneririm :)

Devamsızlık yüzünden atılmadan önce öğretmenler kurulu toplanıyor diye biliyorum. Öğretmenler siz seviyorsa sıkıntı yok.
Alakası yok. Yanlış bilgilendirme. Öğretmenler beyin sahibi kişiler. Müdür yardımcısı girer devamsızlığı genelde. Onun sevdiği bir öğrenci ise zaten sorunlu kısma geldiğinde fark edip direkt sisteme girmez ve öğrenciyi uyarır. Bunun dışında sistemde ne varsa odur. Devamsızlık yüzünden atılma da olmaz. Sınıf tekrarı olur. 2. sınıf tekrarına kalma durumunda öğrencinin örgün eğitim ile ilişiği kesilir.
20.5 olunca kalıyorsun diye biliyorum.
Bir yanlış bilgilendirme daha.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı