20 günde TYT Türkçe gelişir mi?

Dragonsaw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TYT için son günler.
20 günde TYT Türkçe yetişir mi? Temelim hiç yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar TYT için son günler.
20 günde TYT Türkçe yetişir mi? Temelim hiç yok.

TYT türkçenin neredeyse tamamı paragraf zaten. Alın bir tane paragraf test kitabı çözmeye başlayın gelişecektir.

TYT türkçenin neredeyse tamamı paragraf zaten. Alın bir tane paragraf test kitabı çözmeye başlayın gelişecektir.

Dil bilgim hiç yok hocam sizce direkt paragraf mı çözeyim yoksa. Dil bilgisi 12 günde bitiririm diye düşünüyorum.

Dil bilgisi kitabım.

Elimde bu kitap var hocam. Paragaf kitabım.

Dil bilgim hiç yok hocam sizce direkt paragraf mı çözeyim yoksa. Dil bilgisi 12 günde bitiririm diye düşünüyorum.

Dil bilgisi kitabım.

Elimde bu kitap var hocam. Paragaf kitabım.

Dil bilgisi bende de pek yok fakat 40 sorunun 30U'nun paragraf olduğunu düşünürsek paragrafa da önem verin. Elinizde ki kitaplar gayet iyi. Bende de alttaki var öneririm.

Dil bilgisi bende de pek yok fakat 40 sorunun 30U'nun paragraf olduğunu düşünürsek paragrafa da önem verin. Elinizde ki kitaplar gayet iyi. Bende de alttaki var öneririm.

Hocam ben emin olmak için tekrar soruyorum. Çünkü bu sene mezundayım.

Şimdi dil bilgim hiç yok çalışmadan direkt paragraf çözmem gerekiyor değil mi doğru anladım ?

20 günde neler neler gelişir. Türkçe TYT'de 30 soru paragraf 10 soru dil bilgisi şeklinde ilerliyor genelde. Paragraf çözmeye başlayabilirsiniz ve dil bilgisine direkt giriş yapın.
hocam ikisini birlikte ilerletecek zamanım yok çünkü eve akşam 9.30 yemek yedim ettim dersem saat 10 oluyor. Sizce önce hangisi ?

Altyapınızla çok alakalı bir durum. Şu an yaptığınız netler ne seviyede? Türkçe - sosyal ikilisi TYT'de net arttırması en kolay alanlar bence. Eğer biraz yatkınlığınız varsa çok çabuk ilerlersiniz. Lisede öyle ahım şahım kitap okuyan bir insan değildim ama internette araştırma yapmayı, ekşi gibi yerlerde takılmayı seven biriydim. 'Neredeyse' hiç Türkçe çalışmayıp TYT'de 39/40 yapmıştım.

Altyapınızla çok alakalı bir durum. Şu an yaptığınız netler ne seviyede? Türkçe - sosyal ikilisi TYT'de net arttırması en kolay alanlar bence. Eğer biraz yatkınlığınız varsa çok çabuk ilerlersiniz. Lisede öyle ahım şahım kitap okuyan bir insan değildim ama internette araştırma yapmayı, ekşi gibi yerlerde takılmayı seven biriydim. 'Neredeyse' hiç Türkçe çalışmayıp TYT'de 39/40 yapmıştım.
Benim yatkınlığım var gibi fakat ciddiye alamıyorum ve şöyle diyorum yaa ne alakası var diyorum. Ama halledeceğim.

hocam bu kitabı alacağım. konu anlatımı dahil mi yoksa sadece test mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı