Satıldı %20 indirimli Steam bakiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Xaraca

Hectopat
Steam bakiyemi gerçek paraya çevirmek için istediğiniz miktar bakiyeyi %20 indirimli olarak size gönderiyorum. Steam pazar aracılığı ile size göndereceğim, para direkt olarak sizin Steam cüzdanınıza gelecek.

Güncel Bakiye 252TL
Güncel Bakiye 126TL

Güncel Bakiye 0TL

Ödemeyi Yapıkredi IBAN olarak alacağım. Önce ödeme sonra bakiye şeklinde kabul edebilirim.
İletişim için;
Discord: mehmet13#0080
Steam: Steam Community :: Erman Hoca

Referans konu

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-08_135105.png
    resim_2021-09-08_135105.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
Bakiye biter ve tekrar böyle konu açarsanız yeni konunun linkini buraya eklerseniz iyi olur. Kaydettim.

Mesajlarıma hemen dönüş yaptı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Pazar aracılığı ile nasıl oluyor? "para direkt olarak sizin Steam cüzdanınıza gelecek." dediğiniz için sordum bunu. İtem alıp satma olayıysa steam %5 ve oyun %10-15 gibi bir miktar kesiyor. Direkt olarak nasıl steam cüzdanımıza geliyor?

Pazar aracılığı ile nasıl oluyor? "para direkt olarak sizin Steam cüzdanınıza gelecek." dediğiniz için sordum bunu. İtem alıp satma olayıysa steam %5 ve oyun %10-15 gibi bir miktar kesiyor. Direkt olarak nasıl steam cüzdanımıza geliyor?
Dediğiniz gibi Steam komisyon kesiyor, kestiği komisyonu ben karşılıyorum. Örneğin 100TL'lik bakiye alacaksanız bana 80TL ödüyorsunuz, ben onun için pazara 110TL ödüyorum, size 100TL geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı