20 iş günü süresinin geçmesi

ksmne12

Decapat
Merhabalar. Hepsiburada üzerinden Logitech G213 oyuncu klavyesi almıştım ve kronik problemli olması üzerine iade işlemlerini başlatmıştım. Ürün servise gönderildi ve şu an yaklaşık 25. iş günü içersindeyiz ve bir rapor çıkmadı. Şu an yasal süreç içerisinde değiller ve bir nevi kanunları eziyorlar. Başvuru yapmak istiyorum bu olay üzerine. Sizce beklemeli miyim yoksa başvurumu yapmalı mıyım? Eğer yapacaksam nereye başvurmalıyım? Teşekkürler.

Öncelikle servisi arayıp durumdan bahsedin ve yardımcı olmayacakları takdirde tüketici hakem heyetine başvurup dava açacağınızı söyleyin. Yüksek ihtimalle sorununuz çözülecektir. Aksi takdirde söylediğim gibi tüketici hakem heyetine başvuru yapın.
Bedel iadesinden önce ürünün yenisini talep edin çünkü fiyatı yükselmiş olabilir.Size aldığınız fiyatı iade edeceklerdir.

Thh ye başvuru yapacağım diye tehdit edin onlarn etekleri tutuşur muhtemelen çünkü THH demek onlar için müşteri kaybı demek ha eğer kabul etmezlerse direk başvuru yapın yanlış hatırlamıyorsam kendi sitesinden başvuru yapılıyordu, sizin lehinize karar çıkacaktır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı