Teknosa 20 İş Günü Servis Süresi Geçmesi

Mr. Arslan

Hectopat
Daha fazla  
20.07.2017 tarihinde Lenovo markalı dizüstü bilgisayarımı ekran kartının tam performansta çalışmaması ve Bios güncellemesinden sonra bilgisayarımın açılmaz hale gelmesi nedeniyle Teknosa mağazasından garantiye göderdim. Garantiye verdikten 2 hafta sonra ürünüm hakkında bilgi sahibi olmak için Teknosa'ya gittim. Yetkililer ürünüm serviste gözüktüğünü, durumu hakkında bilgi edinemediklerini, mağazaya gelince teslimi için beni arayacaklarını söylediler. 17.0.8.2017 perşembe günü 20 iş günü doluyor. Ürünüm 3 gün içerisinde teslim edilmez ise para iadesini, yenisini veya ürünün üst modelini isteme haklarından hangilerine sahip olabilirim? Konu hakkında ayrıntılı bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 iş günü dolduktan sonra sizin talebinizi yerine getirmek zorundalar lakin işi yokuşa sürme ihtimalleri yüksek, eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız THH ile görüşüp durumu anlatmanız ve şikayet hazırlamanız gerekir. Eğer zamanınız varsa THH yolunu seçip başvurunun incelenmesini birkaç ay bekledikten sonra lehinize karar çıktığına tanık olabilirsiniz.

20 iş günü dolduktan sonra sizin talebinizi yerine getirmek zorundalar lakin işi yokuşa sürme ihtimalleri yüksek, eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız THH ile görüşüp durumu anlatmanız ve şikayet hazırlamanız gerekir. Eğer zamanınız varsa THH yolunu seçip başvurunun incelenmesini birkaç ay bekledikten sonra lehinize karar çıktığına tanık olabilirsiniz.
600 lira verip garanti süresini 4 yıla çıkarmıştım. Para iadesi istersem 600 lirayı da vermek zorundalar mı? Vermezler ise yeni ürün ile değişim istemem daha mantıklı olacaktır.

Keşke Lenovo'dan destek isteseydiniz kapınıza kadar gelip UPS Kargo ile alıyorlar.
Zaten üründen memnun değildim. Kullananlar da aynı fikirde. Lenovo Ideapad serisi oyunlarda düşük fps alıyor aynı segmentteki diğer markalara kıyasla. Faturada gözüken 3.195 lirayı alırsam çok güzel olur.

Sadece fatura tutarında belirtilen miktarı geri alabilirsiniz.
Faturada gözüken 2600 lira ürün 595 lira 2 yıl garanti uzatma. 3195 lirayı isteyeceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı