20 Kasım'dan önce oyun almak mı mantıklı yoksa CS'de skin almak mı?

Ömer Naz

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 7th - GTX 1050 TI - 16GB RAM - Ne Kadar Lazımsa O Kadar SSD
Meslek
Brogrammer
Arkadaşlar bildiğiniz üzere 20 Kasım'dan sonra dolara geçilecek ve oyunların fiyatları artacak CS'den gelen kasaları satarak biriktidiğim 100 TL var şu an da cüzdanımda oyun almak mı daha mantıklı olur? Yoksa CS hazır kötüyken ve skin fiyatları düşmüşken parayı CS'ye yönelik harcamak mı daha mantıklı olur? CS diyecek olanlar neler yapabileceğimi nasıl yapabileceğimi de anlatabilirse süper olur.

Eşyalardan elde edeceğiniz geliri oyunlar için kullanacaksanız şu an oyun almak daha mantıklı. İleride kâr elde etseniz bile oyun fiyatlarının artma olasılığıyla kâr eriyebilir.

Eşyalardan elde edeceğiniz geliri oyunlar için kullanacaksanız şu an oyun almak daha mantıklı. İleride kâr elde etseniz bile zamlar karşısında erir.

Anladım, fakat ne bileyim böyle CS'ciler trade up falan yapıp paraları katlayıp binlerce lira kazaniyor ya onlardan bahsetmiştim o parayı da oyun almak yerine cekip kullanırım tabii.

Anladım, fakat ne bileyim böyle CS'ciler trade up falan yapıp paraları katlayıp binlerce lira kazaniyor ya onlardan bahsetmiştim o parayı da oyun almak yerine cekip kullanırım tabii.
Bu işin içinde olan insanlar daha büyük meblağlarla yatırım yapıyor. Takas kontratı risklidir, her zaman kazandırmaz. 100₺ ile yapacağınız takas kontratından da pek bir gelir elde edemezsiniz. İsterseniz artmasını düşündüğünüz bir kaplama alıp bekletebilirsiniz. Cüzdan bakiyeleri Dolara dönüştürüleceğinden durduğu yerde değeri de azalmaz. Ancak dediğim gibi şu anda sevdiğiniz, merak ettiğiniz bir oyunu almanız daha iyi olacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı