20 Kasım'dan sonra ETS 2 indirime düşünce kaç TL olur?

LewinX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceki indirimde almak istemedim ve buna inanılmaz pişman oldum ne yapmalıyım crackli indirmekte istemiyorum.

Tamam teşekkürler peki bir sorum daha var Epic Games'e gelme ihtimali var mı sence?
Ben geleceğini zannetmiyorum, eğer alacaksan yanında mutlaka birkaç dlc almalısın. Oyun tek başına yarım gibi. Bütün simülasyon oyunlarında olduğu gibi.

MENA dolarının South Asia dolarına yakın veya aynı olacağını düşünüyorum ben. Orada oyunların fiyatı bir tık daha pahalı, yani fiyatı güncel oyunların yeni hali bi tık daha pahalı olacak. Ama 32 TL gibi düşük fiyattaki fiyatı güncel olmayan oyunlar aşırı artacak.

Tamam teşekkürler peki bir sorum daha var Epic Games'e gelme ihtimali var mı sence?
20 kasımdan sonra yaklaşık 850 lira oluyor galiba indirimle mesela yaz indiriminde FIFA 23 700 liradan 250 olmuştu galiba eğer yüzde 90 indirim yaparlarsa 85 olur galiba ama çok zor yüzde doksan indirim bence her şeyde şimdi almak mantıklı 20 kasımdan sonra ne olacağını bilemezsin dolar belkide daha da yükselecek

Geri
Yukarı