Steam 20 Kasım'dan sonra fiyatlar ne olacak?

Hocam zaten 20 Kasım'dan sonra fiiyatlar USD olacak artık dolar ile oyun alacağız.

O anlamda dememiştim. Fiyat güncellemeyen yapımcıların oyunları Orta Doğu tavsiye edilen fiyatlara göre mi yoksa A.B.D. önerilen fiyatlara mı geçecek?Sanırsam A.B.D.

O anlamda dememiştim. Fiyat güncellemeyem yapımcıların oyunları Orta Doğu tavsiye edilen fiyatlara göre mi yoksa A.B.D. önerilen fiyatlara mı geçecek?Sanırsam A.B.D.
O konu hakkında bilgim yok ama büyük ihtimalle tam fiyattan çıkartırlar.

Sanmıyorum Steam 2 dolar altında satışa izin vermiyor diye biliyorum ayrıca yapımcılar fiyatları güncellemediği halde böyle bir şey olacağını ilk defa duydum kaynak atabilir misiniz?
Oyunlar minimum 1 dolar oluyor yanlışın var. İndirimle bu daha da aşağı çekilebilir. Demek istediğin başka bir şey miydi?

O anlamda dememiştim. Fiyat güncellemeyen yapımcıların oyunları Orta Doğu tavsiye edilen fiyatlara göre mi yoksa A.B.D. önerilen fiyatlara mı geçecek?Sanırsam A.B.D.
Your prices won't change unless you manually submit and publish new prices. However, if you do not enter prices for these new regions, those regions will show your default USD pricing unless and until you add prices in the LATAM-USD and MENA-USD fields.

Geri
Yukarı