20 Mbps internet ile Steam'de düşük indirme hızı

Kablonet'e veya TurkNet'e geçin altyapı destekliyorsa fiyat/performans en iyisi bence.

Bende Millenicom'a geçecektim 24ay sözleşme var maalesef :( Kablonet ve TurkNet desteklemiyor altyapı zaten yeni geldi geleli 9 ay falan oldu.
Bende Millenicom'a geçecektim 24ay sözleşme var maalesef :( Kablonet ve TurkNet desteklemiyor altyapı zaten yeni geldi geleli 9 ay falan oldu.

Ve Millenicom da 73megabit e kadar hız destekliyormuş altyapım.

Kablonet'e veya TurkNet'e geçin altyapı destekliyorsa fiyat/performans en iyisi bence.

Hocam TurkNet olmasında :D
ne olursa olsun Kablonet kullanan yakınım var bir sıkıntısını daha hiç bahsetmedi onun hakkında pek bir şey söyleyemem. Kendim TurkNet kullanıyorum interneti yoğun kullandığım gün 4 Mbps'e sınırlıyorlar bir ara GTA V indirmiştim o günden beri 16 Mbps'e kilitli :( sözde kotasız işte.
Müşteri hizmetleri ise çok üstün bir hizmet sağlayarak adamın yüzüne kapatıyor.

Hocam TurkNet olmasında :D
ne olursa olsun Kablonet kullanan yakınım var bir sıkıntısını daha hiç bahsetmedi onun hakkında pek bir şey söyleyemem. Kendim TurkNet kullanıyorum interneti yoğun kullandığım gün 4 Mbps'e sınırlıyorlar bir ara GTA V indirmiştim o günden beri 16 Mbps'e kilitli :( sözde kotasız işte.
Müşteri hizmetleri ise çok üstün bir hizmet sağlayarak adamın yüzüne kapatıyor.

Bilmem çoğu internet sağlayıcısını kullandım en F/P TurkNet gibi geldi hiç sıkıntı çekmedim 10 mb/sn indiriyor (90 megabit hız testi). Modemi de değiştirdim iyi modem ama ben çoğu kopma sıkıntılarının modemden olduğunu düşünüyorum sıkıntınız modemden olabilir.

Geri
Yukarı