20 Mt. Ethernet Kablosu önerileriniz

DepiedRa_

Centipat
Daha fazla  
20 metre Ethernet kablosuna ihtiyacım var.
75 Mbps hızında internete sahibim. Önerilerinizi paylaşır mısınız?

Dosya Ekleri

• F9B0904E-D270-418C-9140-F8397FF83BCA.jpeg
    F9B0904E-D270-418C-9140-F8397FF83BCA.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
İşinizi görecektir. Ancak bilgisayarcıların çoğunda bu tarz kablolar bulunuyor. Metresi en fazla iki liradır. İşinizi görecek kadar hazırlatıp, kargo beklemekten daha iyi olacaktır.

İşinizi görecektir. Ancak bilgisayarcıların çoğunda bu tarz kablolar bulunuyor. Metresi en fazla iki liradır. İşinizi görecek kadar hazırlatıp, kargo beklemekten daha iyi olacaktır.

Aldığın kabloyu paylaşır misin?

@DepiedRa_ benim internetim maksimum 16 Mbps olduğu için Cat6 gibi daha kaliteli kablo kullanmıyorum. 75 Mbps gibi yüksek bir hıza sahip olduğunuz için size Cat6 model önerdim.

5 metre gibi kısa sayılabilecek bir mesafe için uygun olabilir. 20 metrelik bir kablonun CAT6 olması taraftarıyım. Zaten ödeyeceği 40 lira gibi bir şey. Sağlamcıyım sanırım biraz. :)
Kardeşimiz haklı zaten bende kaliteli birşey bakıyorum hatta size sormasam, 200 liraya cat 7 alacaktım fakat özellikleri okuduğuma bilmem kaç K hız içinmiş yani alsam bile 0.01 kullanacağız zaten 😊 50 lira verilir birşey değil. Sağolun yinede

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı