Steam 20 TL cüzdan kodu nereden alınır?

Steam cüzdanımda nakite çevirmek istediğim bir miktar bakiye var, 80 TL gibi bir fiyata oyunu size hediye atabilirim. Eğer ilgilenirseniz dc adım ''tehlikeadam''.

Karta 92 TL para yükle.
kartımda para var o sorun değil.
1696954717965.png

Steam cüzdanımda nakite çevirmek istediğim bir miktar bakiye var, 80 TL gibi bir fiyata oyunu size hediye atabilirim. Eğer ilgilenirseniz DC adım "tehlikeadam".

Hocam ilk oyunu hediye edecekseniz olabilir veya güvenilir bir siteden verecekseniz?

20 TL kod alcağına oyunu direk alabilirsin.

Oyunu nasıl direkt alabiliyorum pek bilgim yok sadece 40-80-200 TL yatırma var.

Hocam ilk oyunu hediye edecekseniz olabilir veya güvenilir bir siteden verecekseniz?

İstediğiniz oyunun mağaza sayfasına gelin, "Sepete Ekle"ye basın ardından sepetinize dönüp işlemlerinizi halledin. Sorunun bu olduğunu bilsem baştan belirtirdim.

Steam cüzdana para yatırmadan direk oyunu sepete ekleyin. Sonra kartınızı istiyecek yazın sonra 92 TL çekecek hesabınızdan oyunu direk almış olacaksınız koda gerek yok yani :)

Sana bir yöntem öneriyeyim şimdi Nays uygulamasını indiriyorsun üye oluyorsun sonra 20 TL yüklüyorsun ilk kez yüklediğin için 20 TL bonus veriyor sana daha sonra Nays da oluştuğu sanal kartınla 40 TL Steam bakiyesi alıyorsun bu iyiliğimi unutma. :D

Ne mi alaka? Matematiğiniz yok mu? En düşük para miktarı 40 TL. Arkadaşa 83 TL gibi bir para lazım. 80 TL yetmiyor yani. 40+80 = 120 TL yapıyor. Ha neden böyle bir şey yapıyor anlamış değilim. Oyunu direkt karttan alması lazım lakin bilmiyor galiba.

Evet hocam bilmiyordum ama sayenizde öğrendim. Oyunu satın aldım teşekkürler.

Geri
Yukarı