20 TL ile ne alınabilir?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba sevgili okuyucular! Bu gün 20 TL ile alabileceğiniz abur cubur türünden şeyler aldım. Haydi başlayalım!

28.05.2022 16_53_53.png

Kullandığım marketler
A101
BİM
Pazar Market (yerel)

Olabildiğince her çeşitten ürünler almaya çalıştım. Sadece bisküvi veya sadece çikolata gibi olsun istemedim. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki son zamlardan sonra BÜTÜN ÜRÜNLERE en az 1-2 TL zam gelmiş. Yani fiyatı değişmeyen tek şey poşet. Bu yüzden sadece bu kadar şey alabildim.

Marketlerde ürün çeşitliliği genelde azdı. Pazar Market diğer marketlere göre daha çok çeşide sahipti. Fiyatlar tüm marketlerde aynı olmayabilir.

DİDO GOLD
Çikolata olarak bunu aldım. Normal Dido da güzel ama farklı bir tat denemek için aldım. Daha önce yemedim.

KİNDER SÜT DİLİMİ
Ucuz ve lezzetli olması nedeniyle tercih ettim. Asla diğer süt dilimleri, yerini tutamaz.

SEK ÇİKOLATALI SÜT
Kuru kuru olmaz, içecek lazım... Normalde etikette 6,50 gözüküyordu ama kasada 7,50 oldu. Yanımda para olmadığı için 1 lira eksik verdim.

ETİ SÜT BURGER
*Hastalık adı: Yazacak açıklama bulamamak*

ETİ KOMBO
Tadı nasıl diye merak ettim ve aldım. Umarım güzeldir.

Üstteki görselde toplam 20,04 yazıyor ama
yanlış yazmışım normalde 20,24 tuttu.

Umarım beğenmişsindir!

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden 10 TL'ye poşet doldururduk. Şimdi 20 TL'ye 3-5 şey alabiliyoruz onların da tadı tuzu eskisi gibi değil. Bunların içerisinden en sevdiğim süt sanırım. Fakat o da maalesef artık fiyatını hak etmiyor.

Geri
Yukarı