20 TL ile ne yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IyesilAdmI

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bayramlığım var 20 tl :(. Ne çalışıyorum ne para kazanıyorum bu para ile ne yapabilirim?

Not:Biriktir filan demeyin. Sadece nerde harcayabilirm onu soruyorum.

Hamburger, pizza, köfte falan ye yada eve servis çağır birde film aç internetten beni de çağır bende geleyim :D

Lunaparka felan git. Arkadaşlarınla cafede otur, tavla okey biliyorsan oları oyna. Bunlardan hoşlanmam asosyalim diyorsan kitap al, tshirt al. Zaten durdukça kendiliğinden harcanır o para merak etme. :)

Arkadaşlarınla dışarı çık gez toz. 20 TL yeter mi bilmem orasını. :D

Ancak 20 TL bayram harçlığı toplayabildiysen, Aile ve akrabalarına "yuh yani!" diyorum. :)

Bununla birlikte bence onlara iyi bir ders vermelisin. :) 20 TL ile babana 30-40 TL'ye satabileceğin birşey al; kravat, cüzdan, kartlık...vb. Bunlar aklıma gelenler. Bence senin hayal gücün daha geniştir. 20 TL'ye öyle birşey al ki, onların isteyebileceği birşey olsun demek istiyorum. Ailene satamayacaksan arkadaşlarına sat, olmazsa simit-poğaça al sokakta sat. 200 TL olunca bana haber ver. :) (CİDDİ)

Son düzenleme:
Tamam güzel diyorsunuzda hiç arkadaşım filan yok hepsi tatilde geziyor tozuyor. Ben Urfalıyım hava durumuna bakın 45 derece gibi bir şey insan dışarı çıkmaktan korkuyor. Daha önereceğiniz bir şeyler var mı? Şuan evde sıkıntıdan patlamak üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı