20 TL ile ne yenebilir?

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
20 TL var. Kahvaltı dahi yapmadım. Çok acıktım ve güzel bir şey yemek istiyorum. Hem doyurucu hem de güzel bir yiyecek söyler misiniz? Direkt dışarıda alıp dışarıda yiyeceğim.

Yemeksepeti'nde üyeliğiniz yoksa üyelik açıp ilk siparişe özel YS30 koduyla 50 TL'ye 30 TL indirimle bir yemek sipariş edebilirsiniz. (İyice reklam gibi oldu ama olsun.)

20 TL var. Kahvaltı dahi yapmadım. Çok acıktım ve güzel bir şey yemek istiyorum. Hem doyurucu hem de güzel bir yiyecek söyler misiniz? Direkt dışarıda alıp dışarıda yiyeceğim.

5 TL daha var ise kokoreç yiyebilirsin.
Yemeksepeti'nde üyeliğiniz yoksa üyelik açıp ilk siparişe özel YS30 koduyla 50 TL'ye 30 TL indirimle bir yemek sipariş edebilirsiniz. (İyice reklam gibi oldu ama olsun.)
Hocam sakın kaydolmasın 2. kez veri çaldırdılar internette verileri dolaşır arkadaşın.

Son düzenleme:

İnternetten yapabilirsen yemek sepetinde indirim kodu ile 25TL indirim oluyor. 25 TL verip 5 lahmacun alabilirsin mesela. Onun dışında bir fikrim yok.

Hocam şimdi dershaneye gideceğim için yol üzeri bir yiyecek alacağım. Sanırım döner tarzı bir şeyler alacağım.

Geri
Yukarı