20 TL oyun önerisi

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
RDR 2 5-6 saate bitecek, haliyle bayağı bir boşlukta kalacağım.
Hazır indirimler varken oyun bulmaya çalıştım ancak gözüme çok oyun batmadı, farklı kişilerin gözüne çarpan oyun vardır diye konu açayım dedim.
RDR, Witcher gibi sağlam hikayesi olan ve mümkünse Türkçe yaması olan bir oyun arıyorum. Hikayenin uzun sürmesi tercihimdir, ancak çok sağlam ise göz ardı edebilirim.
Bütçem 20 TL, ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur açıkçası. Zaten beklentim ona göre olacak, ancak açlığımı gidermek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oynamadıysan Borderlands 2: GOTY Edition derim. Türkçe yaması da bulunuyor.

Eğer oynamadıysan Borderlands 2: GOTY Edition derim. Türkçe yaması da bulunuyor.

Epic Games ücretsiz yaptığında almıştım hocam.

RDR 2 5-6 saate bitecek, haliyle bayağı bir boşlukta kalacağım.
Hazır indirimler varken oyun bulmaya çalıştım ancak gözüme çok oyun batmadı, farklı kişilerin gözüne çarpan oyun vardır diye konu açayım dedim.
RDR, Witcher gibi sağlam hikayesi olan ve mümkünse Türkçe yaması olan bir oyun arıyorum. Hikayenin uzun sürmesi tercihimdir, ancak çok sağlam ise göz ardı edebilirim.
Bütçem 20 TL, ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur açıkçası. Zaten beklentim ona göre olacak, ancak açlığımı gidermek istiyorum.

Deus ex: Mankind divided. Fakat Türkçe yaması pahalı biraz.
Tomb Raider'lere bir bakabilirsin.
BioShock infinite alayım deme bence yorumlara bakarak aldım herkes hikayenin çok güzel olduğundan bahsetmiş belki sonu güzeldir ama ben şu ana kadar 8 saat oynamışım aynı düşmanları tekrar tekrar öldürmekten gına geldi oyunun süresini uzatmak içim oyunu öldürmüşler oysa vuruş ve savaşı çok zevkli fakat tadında olduğu taktirde adımbaşı çatışmaya sokuyor seni.

Deus ex: Mankind divided. Fakat Türkçe yaması pahalı biraz.
Tomb Raider'lere bir bakabilirsin.
BioShock infinite alayım deme bence yorumlara bakarak aldım herkes hikayenin çok güzel olduğundan bahsetmiş belki sonu güzeldir ama ben şu ana kadar 8 saat oynamışım aynı düşmanları tekrar tekrar öldürmekten gına geldi oyunun süresini uzatmak içim oyunu öldürmüşler oysa vuruş ve savaşı çok zevkli fakat tadında olduğu taktirde adımbaşı çatışmaya sokuyor seni.

Max Payne 3 var indirimde aksiyon oyunu gibi görünen fakat sizi aksiyona sokmayan oyun. Ulan her sahneden sonra sinematik mi girer arkadaş. Bir özgür bırak beni sağa sola sıkayım.

The Long Dark
Stardew Valley
Dying Light
ETS 2
The Forest
Life is Strange
Firewatch
YouTube'da hepsine bakarsın hangisi cazip gelirse alırsın. Firewatch dışında geri kalanı 10 saatin üstünde oynanışa sahip.

Geri
Yukarı