20 TL oyun tavsiyesi

ErrorCorrection

Decipat
Daha fazla  
30 TL yükleyeceğim yarın. 20 TL'si ile oyun alıp 10 TL'yi ahbapa göndereceğim yani şu anlık planım bu. Biliyorum bu zor zamanlarda ne oyunu diyeceksiniz. Kafa dağıtmak biraz da olsun bu kötü olaylarda kafamı meşgul etmek istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Neyse tavsiyeleriniz neler?

30 TL yükleyeceğim yarın. 20 TL'si ile oyun alıp 10 TL'yi ahbapa göndereceğim yani şu anlık planım bu. Biliyorum bu zor zamanlarda ne oyunu diyeceksiniz. Kafa dağıtmak biraz da olsun bu kötü olaylarda kafamı meşgul etmek istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Neyse tavsiyeleriniz neler?
Middle earth bundle.

Project Zomboid ve Middle Earth Bundle. Biraz daha para koyabilirseniz 31 TL'ye Raft var. Yakın zamanda zam yeme potansiyeli var. Aynı şey Stardew Valley için de geçerli, bir bakarsanız iyi olur.

Hocam böyle minik tatlı hayatta kalma oyunu olarak 60 parsecs ve 60 seconds öneririm onların 2 side bende mevcuttur ben çok severek oynadım.

Hocam böyle minik tatlı hayatta kalma oyunu olarak 60 parsecs ve 60 seconds öneririm onların 2 side bende mevcuttur ben çok severek oynadım.

Sleeping dogs eger halen indirimdeyse
Just Cause 3 XXL paket.
Zero hour
Epic'ten Witcher 3 veya Dying Light 1

Witcher 2ve 3'ü oynadım ama 2 DLC'sini oynamadım. Nioh var hesapta. Just Cause 3XXL ve sleeping dogs da var.

Resident Evil sadece Episode 1 diyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı