20 TL Windows 10 Key alınır mı?

Dostum ben bi ara almıştım sorunsuuz 2 ay kullandım fakat paket süresi bitmiş sağ altta windows'u satın alın gibi bir şey diyor .d

Biraz daha bilgi verir misiniz?

Ubuntu bir Linux dağıtımı. Elinizdeki sistemler gibi cihazlara Ubuntu daha rahat ettirir. Ayrıca Windows 10 RAM canavarı. Kısaca deneyimden mutlu kalmazsınız.

Peki ne önerirsiniz?

Dediğim gibi Ubuntu sizi mutlu eder. Ancak deneyimden mutlu kalmassanız daha düşüğü olan lubuntu kurabilirsiniz. Eğer illa Windows deneyimi yaşamak istiyorum derseniz Windows 10 temalı Linux dağıtımları var.

Dediğim gibi Ubuntu sizi mutlu eder. Ancak deneyimden mutlu kalmassanız daha düşüğü olan lubuntu kurabilirsiniz. Eğer illa Windows deneyimi yaşamak istiyorum derseniz Windows 10 temalı Linux dağıtımları var.
Ücreti ve kullanımı açısından nasıl farklar var?

Ücreti ve kullanımı açısından nasıl farklar var?

Linux (Ubuntu/Lubuntu) tamamen ücretsiz. Ancak bazı noktalarda biraz teknik işlem lazım. Örneğin bir Minecraft yüklemek isterseniz yanlış bilmiyorsam terminal kullanmalısınız.

Ben 2 tane aldım anakart değiştiğim için önceki anakartı arkadaşıma hediye ettim serial ide yolladım dün sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…