20 TL Windows 10 Key alınır mı?

Arkadaşlar bir sitede 20 TL'ye Windows 10 Pro Key buldum. Sizce alınır mı, ucuz mu, güvenilir mi ve sistem özelliklerime göre Win 7 mi iyidir Win 10 mu?
Not: Sistem özelliklerimi yazmadığımın farkındayım, konuyla ilgilenen biri olursa yazarım. Ayrıca almak isteyen veya siteye bakıp güvenilir/güvenilmez diyecek kişiler için link,

20TL fazla. Ben 7TL'ye aldım, aylardır kullanıyorum.

Gittigidiyor'dan. Alacağınız site bilindik e ticaret sitelerinden olsun. Yoksa, çalışmazsa iade için uğraşabilirsiniz.
Gittigidiyor'dan en az 25 tl var.
Bu linkteki DVD ne işe yarıyor.

Şunu aldım ve kullanıyorum. W10 + Office 360. İkisi de sorunsuz çalıştı.

Şunu aldım ve kullanıyorum. W10 + Office 360. İkisi de sorunsuz çalıştı.
Fiyatı çok iyiymiş, süre sınırı yok değil mi kullanım için? Ayrıca indirim ne kadar sürecek ve sorun çıkarsa iade var mı?

Fiyatı çok iyiymiş, süre sınırı yok değil mi kullanım için? Ayrıca indirim ne kadar sürecek ve sorun çıkarsa iade var mı?
Süre sınırından kastın lisans süresi ise, yok diye biliyorum, %100 kefil değilim tabi. Bu indirim uzun zamandır sabit olan bir indirim, daha sürecektir. Sorun çıkarsa size direkt yeni key gönderiyorlar.
Dediğim gibi satıcıyla veya ürünle ilgili kesin bir yargım yok. Şuan kullanıyorum, bir sıkıntısını görmedim. Satıcının yorumları da güzel, müşteri memnuniyeti yüksek. Bir sorun olsa da 12 lira zaten, varsın gitsin.
Edit: Yukarıda yazan arkadaş doğru söylemiş. Bana verilen key'i internette aratınca karşıma yabancı fb vs. sayfalarında paylaşıldığını gördüm. Bu bir sorun teşkil eder mi bilmiyorum ama key'ler sıfır değil yani. Kesin olan bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı