20 TL'ye CS:GO'da envanter önerisi

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu konuları bilmiyorum. 20 TL cüzdan kodu aldım birkaç silaha skinim var. 50-60 kuruşluk five seven famas X ile başlayan pompalı P250 bunlar hariç 20 liraya tek skin olmasın, en az 3 tane olursa çok iyi olur. Ak, M4A4 olabilir. Benim için savaş görmüş olması çok fark etmez, öyle daha hoşuma gidiyor hatta.

Son düzenleyen: Moderatör:
M4A4 poly MAG, AK-47 keşfedilmemiş, deagle corint, corint eskimiş falan alinabilir digerlerini gorevde kullanılmış al. Bu fiyata çok bir seceneginiz yok aslinda toplulukta kendiniz de kolayca bulabilirsiniz.

M4A4 poly MAG, AK-47 keşfedilmemiş, deagle corint, corint eskimiş falan alinabilir digerlerini gorevde kullanılmış al. Bu fiyata çok bir seceneginiz yok aslinda toplulukta kendiniz de kolayca bulabilirsiniz.
Hocam insanlar böyle şeylere neden para veriyorlar. Ben de CS:GO yeni başlayacağım merak ediyorum. Oynarken ekstradan görsellik mi konu?

Hocam insanlar böyle şeylere neden para veriyorlar. Ben de CS:GO yeni başlayacağım merak ediyorum. Oynarken ekstradan görsellik mi konu?
Yalnızca görsellik, görsellik kişiye oyun oynarken bir motive verir. Oynama isteği getirir. Bu yüzden çokça kullanıcı tarafından skinler satın alınır.

Oynamayı seviyorsan alır kullanırsın gerçekten güzel gözüküyorlar dikkat dağıtmayanlar. Valorant gibi de değil, istediğin zaman satabiliyorsun.

Arkadaşlar ben bu konuları bilmiyorum. 20 TL cüzdan kodu aldım birkaç silaha skinim var. 50-60 kuruşluk five seven famas X ile başlayan pompalı P250 bunlar hariç 20 liraya tek skin olmasın, en az 3 tane olursa çok iyi olur. Ak, M4A4 olabilir. Benim için savaş görmüş olması çok fark etmez, öyle daha hoşuma gidiyor hatta.
sahinchez mi öyle bir kanal var böyle içerikler yapıyor.

Sahinchez mi öyle bir kanal var böyle içerikler yapıyor.

@Inarius hocam sizin dediklerinizi aldım bir de sahinchez kanalına bakım pistol sinleri aldım teşekkürler.

Kadınlara neden makyaj malzemelerine para veriyorsunuz diye soruyor musun hocam?
Ekstra bir şey yok, sadece görsellik.

Geri
Yukarı