20 yaşında aimim gelişir mi?

Aim her yaşta gelişir hocam. Fakat refleksler yaş geçtikçe istemeden yavaşlayabilir. Bunun önüne reflekslerinizi canlı tutarak geçebilirsiniz.

Çocukken Wolfteam oynadım Zula vs, 6 yıl PC kullanmadım son 3 aydır oynuyorum ve Gold 2'yim, CS:GO asla oynamadım yani illa geçmişinde CS:GO olmasına gerek yok.

Ustam düzgünce oturup düzenli olarak antrenman yaptığınız sürece hayvan gibi gelişebilirsiniz. Bunun yaşla pek alakası yok. He varsa da sadece vermen gereken zaman biraz daha uzun olur. Her türlü düzenli şekilde çalıştığın sürece radiant seviyesine ulaşabilirsin.

Hayatım boyunca 300 saate yakın CS:GO oynadım ve hiçbir zaman CS:GO ile o kadar içli dışlı olmadım çünkü rekabetçi ortamını ve kitlesini sevmiyordum, onun yerine hiçbir şekilde recoil mekanizması bulunmayan başka bir FPS oyununa saatlerimi gömerek kendimi o oyuna adadım. 1-2 hafta önce YouTube Reels'larda dolaşırken Valorant kliplerine denk geldim ve canım istedi başlamak istedim. Fakat bu tarz CS:GO gibi FPS oyunlarına çoğu kişi erken yaşta başladığı için benim yaşımda CS:GO geçmişi olan çoğu kişinin kolu bu tarz şeylere yatkın. Biraz geç bir karar mı verdim bilmiyorum fakat 20 yaşında olmama rağmen sanki hayatın sonuna gelmişim ve şakaklarım beyazlamış gibi triplere girip "ne kadar uğraşsam da uğraşayım bu yaştan sonra aim kasmaya çalışsam bile gelişmez" diye düşünmeye başladım. Uzun lafın kısası, şuan başlasam 20 yaşında olmama rağmen Radiant seviyesinde olacak kadar aimim gelişir mi, yoksa benim için bu tarz şeylere başlamak artık çok mu geç?
Sigara içiyorsan reflekslerin yavaşlar haberin olsun anlamışsındır demek istediğimi.

Sigara içiyorsan reflekslerin yavaşlar haberin olsun anlamışsındır demek istediğimi.

İlginçtir bu konuda herhangi bir araştırma veya bilimsel kanıt bulamadım. Aksine bir araştırmada denekler üzerinde bir adet sigara sonrası reaksiyon süresinin kısaldığından bahsediyor. Aynısı nikotin için de geçerli.

İlginçtir bu konuda herhangi bir araştırma veya bilimsel kanıt bulamadım. Aksine bir araştırmada denekler üzerinde bir adet sigara sonrası reaksiyon süresinin kısaldığından bahsediyor. Aynısı nikotin için de geçerli.

bir yerde görmüştüm demek ki yanlışmış. Düzelttiğiniz için teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı