200-220 TL SSD önerisi

Dostum SSD sadece hızlı açılmasını sağlayacak performans istiyorsan ki o programlar RAM'e göre açılıyor, SSD sadece 1-2 saniye daha hızlı açar o kadar.
Ama illa ki SSD alacağım dersen,
bu iki SSD'Ye bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tavsiyem 120GB üzeri bir şey almayın. Ben [Adata SU650 120GB 520mb/s- 450bm/s Sata3 2.5"] kullanıyorum memnun kaldım. 120GB gerçekten de çok hızlı doluyor dersen aşağıda linkini bıraktığım dvd soketi içerisine HDD yada SSD'ni takabiliyorsun.

120 GB yeterli olacaktır diye düşünüyorum, böylece 4 veya 8 GB daha RAM ekleyebilirim önümüzdeki ay. Marka ve model tavsiyelerinizle devam edebiliriz. Adata 6x serisi çok sorun çıkarmış forumda gördüğüm kadarıyla DRAM olmaması nedeniyle olabilir. Kingston, Sandisk, JD üzerine yorumlarınızı bekliyorum. Toshiba'nın 120G'lik versiyonunu bulamadım, sanırım yok.

SU650 aldım 2-3 ay önce. Şimdilik sorun yaşamadım ama o kadar çok konu gördüm ki forumda artık ölü gözüyle bakıyorum kendi SSD'me. Ayrıca biraz sıcak çalışıyor nedense. Genel olarak öyle görünüyor başkalarında da. Umarım ben de sıkıntı yaşamam.

Sorun yaşamayabilirsin de ama için rahat olsun diyorsan bence SU650 alma. Şahsen geri dönebilsem farklı bir marka alırdım sırf içim rahat bir şekilde uyuyabileyim diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı