200 TL SSD önerisi

Talhacolak1903

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek
SSD alma konusunda ikilemdeyim şu anda cebimde 200 küsür TL var ve SSD almayı düşünüyordum fakat 120 GB SSD sadece Windows'u kurmak için değer mi veya SSD'ye Windows'u kurduktan sonra kalan yer az olacaktır yani buna değer mi oyunları harddiske kurduktan sonra SSD'nin Windows'ta olması bir şeyi değiştirmez herhalde bekleyip 240 GB mı almalıyım? Teşekkürler.

Pekala fikrimi bekleyip 240 gb almaya karar kıldım hangi ssd son zamanlarda alınabilir?

Son düzenleme:
SSD alma konusunda ikilemdeyim şu anda cebimde 200 küsür TL var ve SSD almayı düşünüyordum fakat 120 GB SSD sadece Windows'u kurmak için değer mi veya SSD'ye Windows'u kurduktan sonra kalan yer az olacaktır yani buna değer mi oyunları harddiske kurduktan sonra SSD'nin Windows'ta olması bir şeyi değiştirmez herhalde bekleyip 240 GB mı almalıyım? Teşekkürler.
Evet 120 GB SSD sisteme ve oyunlara yetmeyecektir, bütçeyi 250 TL gibi bir meblaya çıkartabilirseniz 240 GB SSD yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı