200-250₺ mekanik klavye önerisi

Bütçe
200-250₺

Hüseyin1834

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba çok yüksek bir bütçem yok, günümün yaklaşık 10 saatini bilgisayar başında geçiren biriyim, çoğunlukla oyun oynuyorum. Mekanik Blue Switch bir klavye istiyorum. İnternette biraz araştırdım, Gamepower Warlock Compack ürününü gördüm. Bu ürün güzele benziyor. Şu anda 208₺, sizce iyi midir? Onun dışında farklı ürün önerilerinizi bekliyorum. Işıklı olmasını istiyorum, eğer RGB olursa daha makbul benim için.

Bütçeme daha uygun olması için bu klavyeyi düşünmeye başladım ayrıca GameGaraj gibi güvenilir bir siteden olması da güzel. Bu markayı hiç duymamıştım sorun çıkar mı? Tutukluluk vs.

Attığınız klavye ile sorun yaşayan çok kişi gördüm, önermiyorum.

Güzel bir ürüne benziyor aklımda tutacağım.

Merhaba çok yüksek bir bütçem yok, günümün yaklaşık 10 saatini bilgisayar başında geçiren biriyim, çoğunlukla oyun oynuyorum. Mekanik Blue Switch bir klavye istiyorum. İnternette biraz araştırdım, Gamepower Warlock compack ürününü gördüm. Bu ürün güzele benziyor. Şu anda 208₺, sizce iyi midir? Onun dışında farklı ürün önerilerinizi bekliyorum. Işıklı olmasını istiyorum, eğer RGB olursa daha makbul benim için.

Ben de bu klavyeyi korkarak aldım ama herhangi bir sorun olmadı ben gayet memnunum yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.

Dün ürünü sipariş ettim, önerin için teşekkürler ürün elime geçince daha detaylı bir şekilde buraya yazacağım.

Geri
Yukarı