200-250 TL Arası Gaming Mouse Önerisi

Burak Gülşan

Kilopat
Yer
İzmit
Daha fazla  
Yaklaşık 2 haftadır başlıkta belirttiğim fiyat aralığında mouse arıyorum fakat bir türlü bulamadım. Kafam iyice çorba oldu tabiri caizse. Şu anda Logitech MK345 kablosuz set kullanıyorum fakat mouse elimi yormaya başladı. Sanırım palm grip(ağırlıklı olarak), claw grip arası bir tutuşum var :). Sağ el kullanıyorum ve ellerim aşarı büyük değil. Tek bir oyun türü oynamıyorum hoşuma giden her türden oyunu oynarım. Bunlara göre nasıl bir mouse öneririsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırıp baktığınız ürünleri yazarsanız ne tür ürünlerden hoşlanıyorsunuz daha iyi anlayabiliriz.

Logitech G403 Prodigy
SteelSeries Rival 310
Cooler Master Mastermouse Pro L
Kingston HyperX Pulsefire FPS

Bunlara ek olarak kendi kişisel kullandığım James Donkey 007 ürününe de bakabilirsin. İster Çin'Den istersen Türkiye'den...

Araştırıp baktığınız ürünleri yazarsanız ne tür ürünlerden hoşlanıyorsunuz daha iyi anlayabiliriz.

Logitech G403 Prodigy
SteelSeries Rival 310
Cooler Master Mastermouse Pro L
Kingston HyperX Pulsefire FPS

Bunlara ek olarak kendi kişisel kullandığım James Donkey 007 ürününe de bakabilirsin. İster Çin'Den istersen Türkiye'den...

Teşekkür ediyorum aşağı yukarı düşündüğüm modeller bunlardı fakat SS Rival 310 bütçemi aşıyor Rival 300 düşünmüştüm çok fark varmıdır arada acaba? Birde Razer Deathadder 2013 Essential nasıldır ?
Kafamda olanlar şu an G403, SS Rival 300 ve Razer Deathadder 2013 Essential.

G403 sizin istediklerinizi karşılayacaktır.

Aklımda olan bir model fakat uzun zamandır piyasada olması kafamı karıştırdı biraz acaba o fiyata daha iyisi varmıdır diye. Teşekkür ediyorum

Razerın klavyeleri hakkında birçok kötü yorum oluyor fakat genellikle klavyeyi kullanmıyanlar kötülüyor. Razerın deathadder chroma mouseunu kullanan birçok kişinin yorumu oldukça iyi olduğu ve fiyatını hakkettiğini söylüyorlar(Türkiyedeki fiyatını).
Razer deathadder elite ise 6000 dpı saha yüksek ve ek olarak üstünde 2 dpı tuşu var. Tabi karar sizin.

Razerın klavyeleri hakkında birçok kötü yorum oluyor fakat genellikle klavyeyi kullanmıyanlar kötülüyor. Razerın deathadder chroma mouseunu kullanan birçok kişinin yorumu oldukça iyi olduğu ve fiyatını hakkettiğini söylüyorlar(Türkiyedeki fiyatını).
Razer deathadder elite ise 6000 dpı saha yüksek ve ek olarak üstünde 2 dpı tuşu var. Tabi karar sizin.
Bizzat Razer Blackwidow Tournamant Edition kullanıyordu ve 2 güne kalmadan space tuşu çıktı. Yani malzeme kalitesi olarak kötü.

Bu arada 6000 DPI daha yüksek fare alacak da ne olacak? 6000 DPI kullanacak mı?

Kafam iyice karıştı :) Logitech G402 Hyperion Fury nasıldır fiyat olarak uygun geldi ve görüntüden tutuşu da rahat olur gibi duruyor ? Palm - claw grip arası bir tutuşa sahip olduğumu düşünürsek ?
Fiyat dediğim gibi zorlamayla 250 TL ne kadar uygun olursa mouse pad içinde bütçem kalmış olur.

16.8 milyon özelliğide var onuda kullanamıyacak. Sadece öne çıkan özelliklerini söyledim. Ayrıca abartısız 20-25 kullanan kişinin yorumunu aldım ilk sizde tuş çıkması gibi bişey duyuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı