200-250 TL arası Webcam önerisi

EvrimLaden

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bununla ilgili konular açılmış fakat cevaplanmadığı için tekrar sorma gereği duydum. En az 720P çözünürlüğü olmasını ve 30 veya 60 FPS değerlerinde olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar benim arkadaşım aktif olarak Logitech C270 kullanıyor performans ürünüdür. 720P HD video kayıtları yapmaktadır yayınlar veya görüşmeler için bu fiyat bandında en iyi ve güvenilir marka bu. İnceleme de bırakıyorum aşağıya bakabilirsin şimdiden hayırlı olsun :D.

.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Selamlar benim arkadaşım aktif olarak Logitech C270 kullanıyor performans ürünüdür. 720P HD video kayıtları yapmaktadır yayınlar veya görüşmeler için bu fiyat bandında en iyi ve güvenilir marka bu. İnceleme de bırakıyorum aşağıya bakabilirsin şimdiden hayırlı olsun :D.

.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

İki kamerada birbirine çok yakın özellikte. 😃 Birde belirtmemişim webcam kamerasını twitch için kullanacağım. Hangisi daha iyi bir özellik gösterir?

Bence işiniz çok acil değilse karantina günlerinin bitmesini bekleyin. Fırsatçılar yüzünden 20 TL'lik ürün oldu 200TL. Yine de öneri isterseniz:

-Logitech C270
-Microsoft LifeCam HD-3000 (İtopyada şu an 286TL)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı