200-250 TL Fare Önerisi

Fare Önerisi

• Oy verenlerin toplamı
    14

Fury52

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Fatsa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar oyuncu laptopuma fare önerebilir misiniz? Anketteki fareler arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Bütçe 200-250 TL. Eğer farklı bir öneriniz varsa söyleyebilirsiniz. CS:GO, LOL ağırlıklı oyunlar oynayacağım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fare tutuş şeklinize göre almanızı tavsiye ederim. Bir mağazada deneme imkanınız varsa kesinlikle deneyin. ''Hepsini kullanırım'' derseniz de SS Rival 310 tavsiyemdir.

Tavsiyem g300s gayet iyi mause paran artar ama dedigin şiklar arasında razer deathadder tavsiyem gayet iyi arkadaşım da vardı memnun.

Elin kaç cm?
Hangi grip kullanıyorsun?
Öncede hangi mouse oynadın model yazın.(Memnun muydu?)

Gladius bu saate alınmaz Gladius 2 olsa tabi alınır.
Öncede Rival 300 gibi aynı sensör kullandıysan eğer memnun değilse rival 300 alınmaz. Mesela Zowie aynı sensör kullanıyor eğer bunu mouse kullanıyorsan rival 300 almalısın.
Rival 310 da güzel.
Bana kalırsan Elite alırdım.

Deathadder cidden çok şık ve elin çok küçük değilse ele mükemmel oturuyor. Malzeme kalitesi ve RGB ışıklandırması çok iyi düzeyde. Deneyimleyip almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı