200-250 TL gamepad önerisi

Hocam o kol çok PS3 çakması gibi ve küçük duruyor. Neden iyi olduğunu açıklar mısınız rakiplerine göre?

Malzeme kalitesi bu da eşittir uzun ömürlülük.

Tuşların kolay kolay bozulmaması ve daha fazlası Rampage Snopy gibi ürünler replika ürünlerdir uzak durun.

İndirimde Logitech F310 yakalarsanız alın bence, bu fiyatlara alınabilecek en iyi oyun kolu.
Uzun süre F710 kullandım, pek tavsiye etmem. Joystick ve tuşlar çok çabuk eskiyor. İkinci el Xbox One controller veya DS4 tavsiye ederim. Şu an PC'de DS4 kullanıyorum ve çok memnunum.

Uzun süre F710 kullandım, pek tavsiye etmem. Joystick ve tuşlar çok çabuk eskiyor. İkinci el Xbox One controller veya DS4 tavsiye ederim. Şu an PC'de DS4 kullanıyorum ve çok memnunum.
DS4 Ps kolu olduğu için bir program aracılığıyla kullanıyoruz diye biliyorum. Eskiden Steam'de vs DS4 desteği yoktu yani kolu takınca oynayabiliyordun ama tuşları Xbox olarak algılıyordu. Bizde kare var oyun Y'ye basmamızı istiyordu vs vs. dediğim anlaşılmıştır. Bu problem kalktı mı şuan?

DS4 Ps kolu olduğu için bir program aracılığıyla kullanıyoruz diye biliyorum. Eskiden Steam'de vs DS4 desteği yoktu yani kolu takınca oynayabiliyordun ama tuşları Xbox olarak algılıyordu. Bizde kare var oyun Y'ye basmamızı istiyordu vs vs. dediğim anlaşılmıştır. Bu problem kalktı mı şuan?
Evet Steam'de DS4 desteği var ancak her oyunda yok ne yazık ki. DS4 desteği olmayan oyunlarda aynı dizilime denk gelen Xbox tuşları çıkıyor. Örneğin "Kare" yerine "X" veya "R2" yerine "RT" gibi. Bu duruma alışmak en fazla yarım saatinizi alır ancak sizin için sorun olacaksa Xbox One controller tercih etmek yararınıza olacaktır.

Geri
Yukarı