200-250 TL Gamepad Önerisi

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Eskiden elimde XBox 360 gamepad'i vardı fakat onu başkasına verdim şimdi yeni bir gamepad almak istiyorum, fakat karar veremedim fazlada seçenek yok o yüzden size danışma gereği duyuyorum. Aslında biraz daha biriktirip XBox One gamepad'i alacaktım ama değer mi bilemedim. Logitech F710 düşündüm ama kullanıcı yorumlarında bağlantı kesiliyor bu kesinti oyunda ciddi sorunlar çıkarabiliyor gibi yazılar gördüm, her neyse önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden elimde XBox 360 gamepad'i vardı fakat onu başkasına verdim şimdi yeni bir gamepad almak istiyorum, fakat karar veremedim fazlada seçenek yok o yüzden size danışma gereği duyuyorum. Aslında biraz daha biriktirip XBox One gamepad'i alacaktım ama değer mi bilemedim. Logitech F710 düşündüm ama kullanıcı yorumlarında bağlantı kesiliyor bu kesinti oyunda ciddi sorunlar çıkarabiliyor gibi yazılar gördüm, her neyse önerilerinizi bekliyorum.
O kadar pahalı pad almaya gerek varmı yahu. Ben en sona 60 TL ye dandik ama işe yarayan kullanıyorum. :p (Bir dakika o 2.el di :ROFL:)

Son düzenleme:

SteamController,Dualshock4,Xbox Controller, Logitech[Ben Kullanıyorum ve çok memnunum]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı