200-250 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200-250TL

turkishweb

Centipat
Daha fazla  
200-250 TL arası oyuncu kulaklığı önerisi alabilir miyim? Ses kalitesi ve RGB olması benim için önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kaliteli ve RGB'li bir ürün yok. Kalitesiz de olur derseniz yukarıdaki iki öneriye bakabilirsiniz.

Kaliteli ve RGB'li bir ürün yok. Kalitesiz de olur derseniz yukarıdaki iki öneriye bakabilirsiniz.

Kendim kullanıyorum. Kalitesiz değil. Ama dediğim gibi dezavantajları var.
Aynı ürün mü? Ürünlerin tek benzerliği ikisinin de 7.1 olması :D malzeme kalitesi, kulak pedleri vs. her şey çok daha iyi Gamepower'da.

Bire bir inceledim. Aynı ürün ikisi de Çin malı.
Aynı ürün mü? Ürünlerin tek benzerliği ikisinin de 7.1 olması :D malzeme kalitesi, kulak pedleri vs. her şey çok daha iyi Gamepower'da.

Bilmeden ortalığı bulandırmayın jd olan kendimde sizin attığınızda arkadaşımda var bire bir aynı.

Kendim kullanıyorum. Kalitesiz değil. Ama dediğim gibi dezavantajları var.

Bire bir inceledim. Aynı ürün ikisi de Çin malı.

Bilmeden ortalığı bulandırmayın jd olan kendimde sizin attığınızda arkadaşımda var bire bir aynı.
Dostum benim şu an kullandığım Gamepower Mihawk, zamanında kulaklık alacağım zaman hepsini bizzat mağazada denedim. Gamepower'ın kafayı sarması ve kulak pedleri daha iyi, ses kalitesi olarak aman aman bir fark yok ama Gamepower her türlü daha iyidir. He 60 lira fazla geliyorsa alırsın.

Dostum benim şu an kullandığım Gamepower Mihawk, zamanında kulaklık alacağım zaman hepsini bizzat mağazada denedim. Gamepower'ın kafayı sarması ve kulak pedleri daha iyi, ses kalitesi olarak aman aman bir fark yok ama Gamepower her türlü daha iyidir. He 60 lira fazla geliyorsa alırsın.

Birebir aynı modellerimi denedin? Bu ürünlerin neredeyse hepsi aynı fabrikalarda üretiliyor. O da Çin malı bu da Çin malı.

Geri
Yukarı